Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok így?

Figyelt kérdés

nem merek senkivel se össze jönni mert félek hogy a szüleim mit mondanak rá,csak én vagyok így?

16/f



2022. jún. 20. 11:30
A kérdező szavazást indított:
igen én is igy vagyok vele
nem, engem nem érdekel mit mondanak rá
32 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam. Majd rájöttem, hogy ennyi idősen ez amúgy tök természetes, hogy ismerkedek-randizgatok-van kapcsolatom. Majd mikor lett valahogy bele akartam vonni az életem azon részébe is ahol a családommal vagyok. Elmúlt magától, sőt a szüleim nagyon jól fogadták.
2022. jún. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

(*összejönni)

Ha ezt így gondolod, akkor lehet még nem vagy elég érett. Velem is így volt, de aztán benőtt a fejem lágya.

2022. jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
Majd, ha felnősz, akkor esetleg lesz kapcsolatod, amit megbeszélhetsz a szüleiddel. Amíg csak elméleti kérdés, hogy mi mondanának rá a szüleid, addig teljesen fölösleges bármilyen kapcsolatot keresned. Az első lépés az lenne, hogy elgondolkodsz azon, hogy hogyan tudnál valakivel összejönni, vagy hogy te mit szeretnél egy lánytól, aztán ezt meg is valósítani, aztán talán lenne értelme a szüleiden gondolkodni.
2022. jún. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!