Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerted meg a legutóbbi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerted meg a legutóbbi párodat/mostani párodat?

Figyelt kérdés

Szeretek sztorikat olvasni, így ha van kedvetek/energiátok kicsit le is írhatjátok.


Pl ne csak annyit hogy "buliban" hanem például "egy egyetemi kolis társasággal kitaláltuk hogy kiveszünk egy velencei apartmant, elmentünk nyolcan és az egyik szaktársam tesójával jöttem össze".


Pl ilyesmikre gonfolok.

Vagy bármi, csak legyen informatív.



2022. jún. 21. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
sehol mert még soha nem volt párom 19/f
2022. jún. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Itt :) szerelmi bánattal kértem tanácsot, ő válaszolt, írtam neki egy privit, elkezdtünk beszélgetni, és kialakult a dolog. 1 éve vagyunk távkapcsolatban, de eddig sikerült megoldani a nehézségeket, remélem tovabbra is így lesz:)

17l és 22f

2022. jún. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Az 1 segített a csomagomat feltenni a csomagtartóba a vonaton, elég anacsony vagyok, ezért nem értem el. Aztán elkezdtünk beszélgetni. majdnem 10 évig voltunk együtt.

A mostani páromat meg az egyetemröl ismerem, éppen egy szakítást próbáltam túlélni, ö meg sokat segített azzal, hogy mellettem állt.

2022. jún. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Színjátszó táborban. Sokat beszélgettünk egész héten, aztán az utolsó este már együtt aludtunk.
2022. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Jelenleg nincs párom, a legutóbbit Tinderen :D Ismertük egymást látásból, mert egymás melletti településeken laktunk, de sose beszélgettünk, aztán matcheltünk Tinderen, és két évig együtt voltunk.


Előtte még egy barátom volt, őt egy bálban ismertem meg, új baráti körbe kavarodtam az egyik barátnőm miatt, aztán mindketten kicsit sokat ittunk, s együtt végeztük az estét. Utána másfél évig együtt voltunk :)

2022. jún. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

A városunkban cserediák program működött évekig. Mindketten benne voltunk, de sosem egyszerre.

Aztán egyszer, a diák aki nálunk lakott nem beszélt angolul egy szót sem. Nagyon nem éreztem jól magam vele, mert tényleg nulla kommunikációnk volt. Úgyhogy este elvittem egy házibuliba, ahova szinte mindenki elment, akinél diák volt.

Ő is ott volt abban a házibuliban, egy haverja erőltette hogy menjenek el, mert ismerték a házigazdát. Korábban is ismertük egymást látásból/névről, úgyhogy ott egyrészt felkeltette az érdeklődésem, másrészt az említett haver is felhívta rám a figyelmét, mivel kiakadt, hogy teljesen egyforma cipőnk van, amit ő egy pár napja vett és azt gondolta hogy nagyon egyedi és hogy lehet az, hogy nekem is olyan van. (Sima Vans volt).

Másnap beszélgetni kezdtünk facebookon. Ennek már 7 éve, együtt élünk, megkérte a kezem és van egy kutyánk 😄

2022. jún. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Elmentem egy klubba találkoztam egy rocker csavoval és dumáltunk mert közös zenei ízlésünk. Volt egy társaságban és odakeveredtem közéjük. Annak a csavonak volt az unokahuga akivel osszejottem, de a csavar a sztoriban, hogy én azt hittem az nem az unokahuga, hanem a barátnője. Semmi nem utalt rá pedig, csak bekepzeltem, hogy az így van. Azontúl esetleg, hogy együtt mentek haza. Ezért is volt, hogy nagyon tavolsagtartó voltam vele, szinte ő nyomult nekem meg furcsa volt, hogy ott ül mellette a pasija és velem flörtölget.

Na ennyire értek a női jelekből és ennyire látom át a dolgokat az emberi kapcsolatokban 😂 szóval nem egy romantikus filmbe illő nagy szerelmi találkozás ahol a nőt leveszik a lábáról az első pillanatoktól fogva.

Pár hét is eltelt amikor ugyanott találkoztam a csavoval és kérdeztem hol a barátnője.

Akkor közölte velem: ember. Miről beszélsz...

2022. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Egy gyerektáborban. Alsós korunkban ugyanott táboroztunk, akkor haverok voltunk de semmi extra. Aztán gimis korunkban mindketten ugyanabba a táborba mentünk vissza önkénteskedni. A hét folyamán sokat beszélgettúnk, megkedveltük egymást. Utána a nyáron még randizgattunk, aztán összejöttünk. Három éve vagyunk együtt.
2022. jún. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Anno még egy munka kapcsán ismertük meg egymást, de sokáig nem volt semmi. Később véletlenül futottunk össze az utcán, elkezdtünk beszélgetni és találkozgatni. Kiderült, hogy már először is tetszettem neki, de azt gondolta, hogy ő nekem nem. És én ugyanígy 😊 rögtön megtetszett, de nem gondoltam, hogy én is neki.
2022. jún. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Osztálytársak vagyunk. Tudtam hogy bejövök neki és legbelül sztem én is tudtam hogy bejön nekem. Szobatársaim lerészegedtek osztálykiránduláson és nem akartam náluk aludni. Ezért átmentem az ő szobájukba. Együtt aludtunk (nem feküdtünk le csak ölelkeztünk). Utána elmentünk otthon sétálni és akkor össze jöttünk. Meg voltam ilyedve rendesen hogy osztálytárssal nem jó így még úgy. De ha nem lógtok egymás nyakán egész nap akkor nincs baj.
2022. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!