Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Újra próbálkozzak nála, annak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra próbálkozzak nála, annak ellenére hogy legutóbb visszautasított?

Figyelt kérdés

Pár hónapja visszautasított az egyik osztálytársam, akivel egyébként jóban vagyok, mindennap beszélünk, mondhatni közeli barátok vagyunk.

A gond az az, hogy a legutóbbi visszautasítása után egy hétig kínos feszültség volt köztünk az osztályban. Most, mivel karantént rendeltek el, s hónapokig nem fogunk találkozni, a legkevesebb lenne az, hogy nem válaszolna az üzeneteimre és ignorálna. Ezt minden további nélkül megtehetné.

Szerintetek megérné beszélnem vele, újból kezdeményezni?

Ha megváltozna a véleménye semmilyen programot sem tudnánk szervezni, hisz minden étterem, kávézó zárva van..

(ő 18 éves fiú)


18L



2020. nov. 10. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne próbálkozz nála! Ha elutasított akkor fogadd el!

18/F

2020. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Ne haragudj meg de egy ismert közmondás jutott eszembe. Ne szaladj olyan kocsi után ami nem vesz fel. Ezzel mindent elmondtam. Amúgy miért nincs benned tartás? Ha nem kellesz akkor nem kellesz, ne fuss utána.
2020. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2

Azért, mert az igazság fáj. És ennek az illetőnek megfogott a személyisége, ezért szerettem volna közelebbről megismerni.

2020. nov. 10. 22:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Megismerted közelebbről, ő pedig elutasított. Majd ha változik a véleménye, ő fog próbálkozni, te ne alázd magad egy második körrel.
2020. nov. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4 Igazad van. Inkább nem alázom meg magam előtte.

Köszönöm a válaszokat. Ment a zöld kéz.

2020. nov. 11. 21:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel te vagy a lany, szerintem ne probalkozz tobbszor. Ha akarni fog, majd o ad jeleket
2021. jún. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6

Kicsit erős kijelentés, hogy csak azért ne próbálkozzak, mert lány vagyok:/

Egyébként nem, nem próbálkoztam többször és mondhatni barátok maradtunk, de mivel ez volt a végzős év és más irányba indulunk, meg fog szakadni ez a minimális haveri kapcsolat is.

Köszi mindenkinek a válaszokat, ez a hajó elúszott számomra, talán legközelebb szerencsés leszek:)

2021. jún. 15. 08:56
 8/10 anonim ***** válasza:
6 voltam. Nem arra akartam kilyukadni, hogy CSAK azert ne. Hanem azert is, mert o utasitott vissza teged, es nem te ot. A haveri kapcsolat meg fenntarthato, hatha fogjatok keresni egymast, ez rajtad is mulik. Nekem egy baratnom 2 evet vart egy sracra, es mar egy jo ideje boldog part alkotnak. Szoval ki tudja meg hogy alakul. Bizd a sorsra, mar ha hiszel ilyesmiben. De az is lehet, hogy majd az egyetemen megismersz egy masik fiut, es vele minden zokkenomentesen megy majd, es teljesen elfelejted ezt a masik sracot
2021. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szeretném elfelejteni:) Szerintem ha 4 évig osztálytársak és így sem alakult ki semmi, ezután már nem is fog, de talán ez így van rendjén.

Köszi a választ.

2021. jún. 16. 10:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Értem, akkor viszont sok sikert a jövőben :)
2021. jún. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!