Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem merek nyitni senki felé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek nyitni senki felé sem, min kellene változtatnom? Többi lent…

Figyelt kérdés

Nos 21 éves lány vagyok, és mindig megrekedek az ismerkedések elején, mindig előtörnek belőlem olyan dolgok amik miatt nem alakul sehogyan sem komolyra. 4 éve szingli vagyok, viszont nagyon sok mindenkivel beszélgettem/találkoztam ez idő alatt, szerintem egy pár kapcsolatom lehetett volna azóta, viszont… én nem vagyok egy túl nagy szociális életet élő. 1 db barátnőm van, az időm részét a családommal töltöm inkább, főként anyukámmal aki a legjobb barátnőm mondhatni. Amikor fiúkkal ismerkedem mindig kérdezik, hogy este merre megyek, mitcsinálok, elmondják hogy ők mekkora társaságban, milyen jó helyekre mennek, engem ilyenkor elkap a szorongás, hogy úristen én meg itthon ülök, és a munkán kívűl kb. semmi dolgom nincs. És inkább én hátralépek tőlük ilyenkor mert nem akarom, hogy nyominak nézzenek, hogy nincs életem kb. Viszont iszonyatosan szeretnék már egy párkapcsolatot, de nem merek lépni semmit, illetve attól is félek, hogy észreveszik a tökéletlenségeimet (picit nagy az orrom, nem telt az ajkam) és akkor emiatt az első komolyabb randi után lelépnek.

Már azon is gondolkodtam, hogy felkeresek egy pszihologust, de ha nektek is volt már ilyen az életekben, akkor szivesen meghallgatom hogyan győztétek le ezeket a “démonokat” .


2022. jún. 26. 14:13
 1/1 anonim ***** válasza:
60%
Pedig muszáj lenne kimozdulnod. Nekem is az első házibuliból indult minden
2022. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!