Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tárgyfüggő lettem mert senki...

Tárgyfüggő lettem mert senki sem szeretett soha, ezen lehet változtatni?

Figyelt kérdés
Nekem sosem mondták az utóbbi 10 évben, hogy "szeretlek" "kedvellek" " de jó arc vagy". Lett egy autóm és azóta nekem csak az kell, hogy vezethessem. Nem is tudom elképzelni, hogy legyen valakim mert nem tudom mivel szolgálnék erre rá. Az a baj, hogy a szüleim ezt szóvá teszik, azon ritka alkalmakkor -ami már kevesebb ezért---> ha látnak egy szép lányt, megemlítik hangosan , hogy "neked is már csajozni kéne 23 évesen és nem autókázni " , más probléma az, hogy én már a szüleimmel is alig beszélek és tudom, hogy most kéne mert még élnek és sajnálni fogom ezeket a elmulasztott pillanatokat, viszont nem szeretem ha ég a pofám az utcán, én egy csendes ember vagyok.
2021. febr. 26. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy jó pszichológust.
2021. febr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja, pszichológus.

Egyébként ezt lenne a legegyszerűbb dolog kezelni, 23 évesen kocsival? Bármelyik társaságban lehetsz az ügyeletes taxisofőr, hidd el fogod bőven hallani hogy jó arc vagy, 5 perccel azelőtt, hogy jönne az igény a fuvarra :D

Szar ügy, persze, de jobb, mint egyedül kuksolni.

2021. febr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!