Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknak tényleg csak az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak tényleg csak az ilyen fiúk kellenek?

Figyelt kérdés

Szeretnék már én is egy barátnőt, de soha nem jön össze... Eddig mindig csak visszautasítást kaptam, köztük egy olyat, amivel a lány porig alázott, és az önbizalmam teljesen elment. Még soha nem volt barátnőm, mindig vége lett valahogy. Vagy nem írt vissza soha, vagy durván elutasított, vagy pedig kedvesen, de szintén elutasított. Tudom, hogy rettenetesen gáz vagyok... A lányok nem tekintenek rám úgy, mint egy olyan fiúra, akitől párkapcsolatot, szerelmet szeretnének. Amúgy a lányokkal, amolyan semleges a viszonyom nagy általánosságban. Van egy nagyon jó lány barátom, de a lányok többségével átlagos viszonyt ápolok. Ha az alkalom úgy hozza, akkor beszélgetünk, csinálunk valamit együtt, de nem keressük kimondottan egymás társaságát sokszor. Nem vagyok túl népszerű a köreikben, mint fiú, mint férfi stb. Aki kedvel, az inkább emberként kedvel. Vannak olyan lányok, akik úgy csinálnak, mintha fiúként kedvelnének, de szerintem inkább csak megjátszák.


Nemrég utaztam egyet az ismerőseimmel, fiúkkal. Minden lány, azokért a fiúkért rajongott, azokat ölelgette, akik bunkók, kulturálatlanok voltak. Az egyik srác, akiért rengeteg lány sóvárgott minden este részegen jött haza a hotelbe, és rengeteg olyan nagy idiótaságot csinált, hogy még a "rossz fiú" típusú haverjaimnak is sok volt. Ez a srác a lányokat tárgyiasítja, és úgy beszél róluk, mintha csak egy jól beprogramozott szexbabák lennének. Egyébként volt, hogy még a barátait is nyilvánosan megalázta. Régen normális volt, de elment egy bentlakásos sportiskolába, egy olyan sportcsapatba, ami nem épp volt békés, így aztán lealacsonyodott. A lányok bújtak hozzá, ölelgették stb. Egy másik fiú a hétköznapokban normális, de most megint elengedte rendkívül a gyeplőt, bunkó paraszt lett, a csajok meg rajongtak érte.


Tényleg ez kell a lányoknak? Tényleg az ilyen stílus a vonzó? Tényleg a normálisabb fiúk nem érdekesek, nem kellenek?


Egy tizenéves fiú.



2022. jún. 27. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%

Igen!

Mivel a közhiedelemmel ellentétben a nők a legnagyobb ösztönlények. Nem tudják mi az az önzetlen szeretet. Azzal dugnak akire a legjobban benedvesednek, és az ilyenekre gerjednek be. 30 körül megunják, már annyi farkat meglovagoltak. Ezután jönnek a bétahímek, akik anyagilag fixek. Ezekkel elvetetik magukat és szülnek nekik gyereket, aki jó esetben tőlük van, de gyakran előfordul hogy egy macsó szeretőtől. Így működnek.

2022. jún. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Ez szerintem inkább arra vezethető vissza, hogy ezeken a srácokon látják, hogy van önbizalmuk. Meg merik tenni a bunkózást, nem érdekli őket hogy a másik mit gondol.

Rólad meg gondolom az jön le, hogy nincs önbizalmad, aztán ez eléggé lelombozó.


Biztos vannak amúgy olyan lányok is, akiknek ez jön be, próbálkozz a zárkózottabb, félénkebb lányokkal.

2022. jún. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is, a titkos összetevő amit keresel, az nem a bunkóság, hanem az önbizalom.


Én 'jó fiú' vagyok, igaz már nem tini, de egyetemen tanítok, van egy tanácsadócégem, és járom a világot. Nem volt gondom a lányokkal.

Más kérdés, hogy azért még jófiúként is el kell hitetned a tényt, hogy ha olyan helyzetbe kerültök, olyan keményen és magabiztosan bánsz majd vele, mintha mongol hadúrként a rabszolgáddá tetted volna. A nőknek azért ez is kell :)

2022. jún. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem rossz helyen próbálkozol. Ha egy lány úgy utasít vissza, hogy közben porig aláz, akkor az nagyon gáz. Te szeretnél ilyen bunkó lelkületű barátnőt? Ha "menő" lettél volna és nem utasított volna vissza, az jó lenne???

Keress normális lányokat. A normális lányok a normális fiúkat szeretik, nem a bunkókat.

És valóban a bunkóság és a magabiztosság egyáltalán nem ugyanaz.

Egy magabiztos fiú, ha kedves és udvarias, az nagyon jó.

De lehet bármekkora önbizalma, nézhet ki akárhogy, ha bunkó, akkor egy normális lány visszautasítja. Max. a kétbites ribis csajoknak jön be az ilyen, akikkel két értelmes szót nem lehet beszélni.

2022. jún. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
1es, őszintén sajnállak, szar életed lehet...
2022. jún. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy feljebb is írták, én is megerősítem: az önbizalom a lényeg.

Ha látják rajtad, hogy magabiztos vagy, akkor fogsz igazán tetszeni egy lánynak, és valószínűleg azért a srácért is ezért voltak oda.

Én lány vagyok, de megőrülök ettől a "jó fiú" meg "rossz fiú"c dologtól, meg hogy a lányok jobban oda vannak a "rossz" fiúkért stb. Nem, a lányok a magabiztos pasikért vannak oda :D

2022. jún. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem csak az ilyen fiúk kellenek nekik.
2022. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Azért különbség van önbizalom és tuskóság között.

Nekem a párom iszonyatosan kedves,szívében önzetlen..mégis olyan önbizalma van hogy az hihetetlen.

Megszerzi amit szeretne,mert tudja hogy mit akar,de ez mellett sosem beszélne úgy emberrel ahogy nem illik,főként nem lányokkal.

2022. jún. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Jófiú vagy itt a gond, semmi esélyed, én is ilyen voltam 15-20 évesen, most 25 vagyok, és nem volt semmi kapcsolatom ,se csók semmi.

Azt ajánlom változz meg, ha jó fiú, kedves, normális , tisztelettudó vagy, akkor bukfenc a mai lányoknál.


A rosszfiú-korszak addig tart, amíg el nem kezd zuhanni a szépségük és már túl öregek hozzá, a jófiú onnantól kell, amikor már eljött az anyagi biztonság és a családalapítás ideje, tehát egy biztos keresetű, nyugodt, átlagos férfi az ideális.


Sokak szerint úgy harminc környékén nyugszik meg a nő és választ olyan társat, akivel a külső és az anyagi kényelem között is kompromisszumot köthet.


Na erre gyúrj 30 felett jó egzisztenciád legyen, kocsi ház, normális legyél apának, és akkor majd összejön veled egy nő. Lehet ,hogy megcsal egy rosszfiúval, de ilyenkor már a hozzánk hasonló júfiúkat is emberszámba veszik, addig meg kiélik az életet, menő pasikkal vannak.

Tinikorban meg pláne, levegőnek is fognak nézni.


Hány éves vagy amúgy?

2022. jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Nekem ez egyáltalán nem jön be, nem kezdek bunkó taplókkal, a kedves srácokat szeretem :)


Ui.: Egy tizenéves lány :)

2022. júl. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!