Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak hogy a normáli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak hogy a normális fiúk nem nagyon kellenek a lányoknak?

Figyelt kérdés

Mindig csak a divatos, menő, nagydumás, beképzelt fiúk kellenek nekik. A normálisak meg senkinek sem kell.

Én pl nem járok bulizni, nem beszélek sokat, szolid, és kedves vagyok a lányokkal. De engem egy lány sem tud megszeretni. Pedig szeretem az ilyen típusú fiúk sokkal jobban tudnának szeretni egy lányt.


Mostanában próbálkoztam ismerkedni egy lánnyal, de csodálkozott azon hogy én nem járok bulizni. De eleinte úgy láttam hogy bejön neki az hogy szolidabb vagyok. Bár lehet csak azért mert megcsalta a barátja. De valószínűleg nem lesz semmi ezzel a lánnyal sem :(


Én mikor fogok találni magam mellé egy aranyos lányt?


2019. szept. 15. 09:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a lányok nagyrészének bejönne egy ilyen srác, csak még nem most. Most még fontos, hogy alfahím legyen, a buli központja, ismerjen mindenkit. Ez majd későbbre változni fog.

Szerintem akik között érdemes nézelődnöd az a könyvtárba járók, vagy a “művészcsajok” (bármennyire is hülyén hangzik ez a név amit rájuk aggattam) keress olyan lányokat akik instagramra inkább rajzokat töltenek fel, piálós képek helyett, vagy akik a Margit-szigeten rajztáblával a kezükben ülnek

...de belőlük nagyon kevés van mondjuk...

Meg fogsz lepődni, de a kpop rajongók nagyon kedvesek, hogyha kibírod, hogy 0-24-ben valamelyik együttesről áradoznak.


Bocsi elég összeszedetlen lett, de a lényeg, hogy keress tovább és előbb utóbb megtalálod a lányt akit elképzeltél:)

2019. szept. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint pont a hozzád hasonló fiúk a szimpatikusak. :) Én sem járok szórakozóhelyekre, sőt soha nem is voltam, alkoholt is csak nagyon ritkán iszok, nem szeretem. Nálam például kizáró ok, ha valaki minden hétvégén bulizik és és annyit iszik, hogy azt sem tudja hol van...
2019. szept. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nemcsak nagydumás beképzeltek és a visszafogott szoldiak vannak. Nekem az átmenet tetszik. Az olyan srácok, aki beszédes, jár társaságba, és eljár programokra és szórakozni (nem csak diszkó létezik).


18/L

2019. szept. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem érdekelnek az ilyen fiúk :D
2019. szept. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont az amiért a normális lányok nem kellenek a fiúknak.Annyira bírom amikor siránkoznak a fiúk,hogy jaj nem kellenek senkinek mert nincsenek kivyúrva..De közben ők sem néznének rá egy nem agyon sminkelt lányra.Az pedig,hogy nem beszélsz sokat illetve nem jársz el bulizni nem feltétlen + pont.Néha igenis kell egy kis kikapcsolódás.A beszélgetés pedig mindennek az alapja.
2019. szept. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hollywood.
2019. szept. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert unalmasak
2019. szept. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#1es válaszoló művészcsajok kifejezésével teljesen egyett értek ,mert ilyen vagyok én is😅

Amúgy meg én nem csodálkozom hogy nem jársz bulikba ,(én se járok) .

Biztos találsz majd valakit. /L

2019. szept. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez így van.. Én sose buliztam, sőt elítélem, nekem nem kell haspólóba pózolgatós kis instasztár stb, csak egy kicsit kívűlállóbb lány aki nem olyan mint a többi.. Eddig ami összejött engem sose tudtak elfogadni, tény hogy féltékeny meg kisajátító vagyok, de akkor ne ígérgessenek... Tudnék mesélni hidd el, sose voltak barátaim meg család stb, de személyesen van 1-2 tapasztalatom, szerencsére nem sok de sajnos van, én nem vagyok macsó, nem is fogok olyan kis kiöltözött lányokkal foglalkozni akiknek tudom hogy elvárás a külső meg pénz stb....18f
2019. szept. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem inkább az ilyen fiúk jönnek be.

Legyen romantikus és ne a nagydumások közé tartozzon,de sajnos a sulinkban nem sok ilyen van

L

2019. dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!