Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Buszon leszólítani egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buszon leszólítani egy lányt mindenképpen hanyagolandó?

Figyelt kérdés
Nem célzottan buszon akarok ismerkedni, de ritkán megesik, hogy szemezek egy lánnyal, és gondolkozom azon, hogy leszólítsam pl, hogy melléülhetek-e, de végül annyi lesz belőle, hogy valamelyikünk előbb leszáll. 20F
2022. aug. 7. 01:30
 1/10 franciasrac ***** válasza:
89%
Csak egy életünk van, tegyél egy próbát mindenképpen :)
2022. aug. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Esetleg ha van időd, szállj le utána és szólítsd meg :)
2022. aug. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Azzal semmi gond nincs, ha leülsz mellé és próbálsz vele beszélgetni, de fel kell készülnöd rá, hogy sok lányt meglepetésként érhet egy ilyen cselekedet.
2022. aug. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem próbálkozz mindenképp. Velem is volt ilyen lányként, én pl örültem volna ha a pasi leszólított volna
2022. aug. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Ja! Mondd neki azt, hogy: Jegyeket, bérleteket kérek!

Aztán szélesen mosolyogj, nyugtasd meg, hogy nem vagy ellenőr, csak szeretnéd randira hívni, mert nagyon tetszik, ezért csak a telefonszámát szeretnéd elkérni. :)


Én nem tudom, hogy a pasik miért ilyen nyuszik, ha én ffi lennék, simán odamennék és beszélgetést kezdeményeznék azzal, aki szimpi.


Egy csomó jó élményben lehetne részed, ha nem törődnél azzal, hogy visszautasítanak, na és?!


Csináld !!!

2022. aug. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Én is rengetegszer örültem volna, ha egy tökös pasi kedvesen leszólít, de ezek a ffiak olyan mamlaszok, hogy mindenkit nekem kellett levadásznom.


Légy már ffi!!

2022. aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

21/L

Ha én szemeznék egy fiuval elvárnám hogy odajöjjön és ne legyen nyuszi.

Amikor leszáll, szállj le utána!

Ha esetleg ignorál max mész a kövi busszal..


A lányoknál sokszor (nálam is) nagyon visszahúzó tényező ha egy fiú fél. Én utálom ha egy fiú félős. Ha ilyen inkább oda se jöjjön

2022. aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
A szüleim buszon ismerték meg egymást.
2022. aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem az egyik barátnőm mesélte, hogy a szülei egy buszmegállóban ismerkedtek meg, most már több mint 20 éve házasok. Szóval csak bátran. :D
2022. aug. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szólítsd le nyugodtan. Veszteni valód nincs. Rosszabb utána bánkódni, hogy mi lett volna ha...


2 kis story:

Tavaly télen én is így jártam. A keletitől mentem a blaháig a 7-es busszal. Szemeztem egy lánnyal nagyon bejött meg minden, de nem mertem leszólítani és leszálltam. Elindultam le az alagútba és ezen gondolkodtam, hogy lehettem ekkora balfasz...

Erőt vettem magamon és visszamentem. Persze addigra a busz már rég sehol...

Elég sokáig a fejemben volt ez a "mi lett volna ha"


A másik pedig egy vonatos story.

A srác láttam nagyon izgul, de odamemt a lányhoz és leszólította:

"Szia, te is ezzel a vonattal utazol?"

Ki kellett mennem a mosdóba röhögni 😂😂 nem akartam elrontani a napját.

Szóval arra vigyázz, hogy ne éetelmetlenséggel szólítsd le...

2022. aug. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!