Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt 2 barátnőm de őket már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonim fiú kérdése:

Volt 2 barátnőm de őket már nem szerettem , mi a jó a szerelemben?

Figyelt kérdés
sziasztok, kezdek megörülni hogy kevés jót érzek ha szerelmes vagyok, én ha szerelmes vagyok és tetszik nekem egy lány akkor néha azt látom hogy nem akarnak engemet csak 2 volt idáig és ennyi, a szerelmet elkezdtem utálni, valahányszor egy lányt látok aki tetszik nekem mondom magamban hogy nem fogsz vele úgyse összejönni , tudtok segíteni ezen hogy mit csináljak?

2022. aug. 13. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért kezded megutálni mert kevés jót érzel?

Nem kell feladani,ennyi

2022. aug. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalom és kevesebb félelem.

A szerelem nem tart örökké, egy idő után átalakul kötődéssé. Valakinek ez pár hónap, másnak évek. Természetes.

Szerintem te inkább attól félsz, hogy elhagynak.

Ameddig saját magaddal nem vagy rendben addig ne is akarj párt. Egy kapcsolat nem 50-50, hanem 100-100. Ha az egyik csak 30%-ot tud teljesíteni, akkor a másiknak többet kell beleadni, ami már nem jó kiindulás egy egészséges kapcsolathoz.

Illetve nem is való mindenkinek a párkapcsolat.

Nem írtad, hogy mennyi idős vagy, én 14-17nek tippelnélek. Ha majd 5-10 év múlva is ezt érzed akkor érdemes elővenni ezt a kérdést. Addig hagyj időt magadnak érni és fejben idősödni.

2022. aug. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok ezzel, nem tudom elhinni, hogy valaki tudna szeretni, bár nekem még nem volt kapcsolatom.

16/L

2022. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülj annak hogy màr legalább valamit ha nem is szerelem màr megtapasztaltàl..sokak még egy pàrt sem tudnak talàlni
2022. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!