Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez valami örök paradoxon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami örök paradoxon?

Figyelt kérdés

Srácok, mitől van az, hogy kvázi csak olyan lányoknak jövök be aki nekem kicsit sem tetszik? És aki nekem tetszik annak soha?

Mi lehet a probléma? De még ha az én szintem lenne minimum, de bőven alatta... Lejjebb adni szerintem megalázó saját magaddal szemben.



2022. aug. 24. 23:21
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

#9!


Fitness szinttől kezdve például tudom, hogy fixen nincs egyik se közel sem mint én. Nem arról van szó, hogy fitness bajnonak kell lenni, de nem vonzó, ha te bele teszed a munkát, és törődsz a testeddel, a lány meg semmilyen szinten sem,és téged néz ki magának.

2022. aug. 26. 12:38
 12/30 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Küldj már képet, szerintem nem igazán lehetsz egy Brad Pitt. :)

2022. aug. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

#12!

Nem gondolod, hogy képet fogok küldeni magamról csak random az interneten 😄 egyébként Brad Pitt -nek nincs is fitness-e

De igazad van. Minden áron kerüld el, hogy egy kis energiát is beletegyél.

Fixen lány vagy had tippeljem meg :)

2022. aug. 26. 13:27
 14/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, én mindennap edzek. Szerintem a fizikumom sok srácot kenterbever. De mesélj még.. :)


Ugye tudod, hogy nem minden a külső? Oké, magasra teszed a lécet. De akkor miért nem tetszhetsz a lányoknak?


1. Nincs karakteres, jóképű arcod

2. Nincs pénzed

3. Nem vagy elég magas

4. Nincs nagy farkad

5. Nincs nagy farkad és örömet sem tudsz okozni nekik

6. Nem tetszik nekik a stílusod


Sok minden lehet, így eldönteni nehéz.. :)

2022. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Gondolom mindegyikről kérnél képet ha lehetne.

"nincs pénzed"

"Nem vagy elég magas"

"Nincs nagy farkad"

Én sem láttalak még, de már ennyiből el tudtam dönteni, hogy ennyi red flag-el mi is lehet a helyzet nálad :D biztos egy álom lehetsz a srácoknak...

2022. aug. 26. 14:04
 16/30 A kérdező kommentje:
Ja, és ezek alapján valszeg te sem lógsz ki a "magasabbra teszem a lécet mint amennyit tudok adni" alól :D
2022. aug. 26. 14:06
 17/30 anonim ***** válasza:

Kérdező,

Vicces, amikor valaki így próbál meg másokat az igazáról meggyőzni, bár szerintem benned több red flag van mint bennem.


- Nem, nem kérek képet, de biztos vagyok benne hogy nincs mire nagyképűnek lenned :) Főleg ha a belső tulajdonságaidat nézem..amik eléggé hiányosak.


- Engem nem a külső érdekel, csak idegesít ha valaki azt hiszi, ő sz*rta a spanyolviaszt. :)

2022. aug. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
50%
Én lejjebb adnàm de azért most nem bàntàsból de csupa olyan lànynak jövök be akit daruval kell kiemelni a hàzból 😅 persze van rajtam is plusz de azért meg tudok moccani
2022. aug. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%

18. Hát adj magadrA és nem kell lejjebb adni sem a "duci" lányokat nézni XD

Mert nektek +5 kg sok :D

2022. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Nem ponthogy +5 kg nem lenne sok.. Akik engem megtalálnak azok +30-40 ami màr a tolerancia szintemet àtüti akkor inkàbb haljak meg egyedül
2022. aug. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!