Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megéri egy régi (idősebb)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri egy régi (idősebb) ismerősre ráírni ha tudom, hogy most egy városban vagyunk?

Figyelt kérdés

Kb. 16-17 éves koromból egy kollégám, elég jól kijöttünk ahogy emlékszem, kinézetre biztos voltam benne, hogy kb. velem egy idős lehet. Aztán mondta, hogy egyetemista, méghozzá most kezdi a második évet... viszont pont abban a témában amivel én is akartam foglalkozni. Egész nyarat végig dolgoztuk. Aztán egyáltalán nem beszéltünk, semmit, facen ismerősök lettünk de ennyi. Mire oda kerültem csak 2. helyre jelöltem meg azt az egyetemet ahol ő volt csak azért mert nagyon messze van, és láss csodát idén átjött oda ahová 1. helyre jelentkeztem.

A legrosszabb az egészben, hogy kb egy fel órája sétált velem szemben szóval most ez van :D

(Persze a face nem dobta volna ki, miközben fent van, hogy átiratkozott)

Fogalmam sincs mennyivel idősebb nálam, és, hogy furcsálná-e ha ráírnék. (Lehet vicces, hogy ebbe a kategóriába raktam a kérdést, de annyira gyerekesen kezelem a dolgot, hogy muszáj voltam, félre értés ne essen lány az illető :D)

f/20



2022. szept. 7. 16:17
A kérdező szavazást indított:
Foglalkozzam vele
Ne foglalkozzam vele
10 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem laza, próbáld meg. Legyél határozott.
2022. szept. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ráírtál? Mi lett?
dec. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!