Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az gáz, ha valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz, ha valaki egy ellenkező nemű baráti társaság minden tagjánál bepróbálkozik?

Figyelt kérdés

Adott mondjuk egy srác, aki ráhajt egy lányra, de elutasítják, ezért inkább a lány egyik barátnőjét kezdi fűzni. Ha pedig ez sem sikerül, továbbáll egy kövi barátra és körbemegy az egész baráti társaságban.

Szerintetek ez rendben van? Nem gáz?

(18 éves korosztály)



2022. szept. 9. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer azt mondják a baráti körödben halásszál... Máskor meg kiírnak egy kérdést hogy nem furi, ha végig próbálja, hátha köztük van az igazi...
2022. szept. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Csináld fordítva.

Adott a lánytársaság, légy a közelbem, várj és figyelj.

Akinrk bejössz, az a lány úgyis adja majd a jeleket és arra kell rámozdulnod.

Egész életemben minden hbulin ezt csináltam. Nem nyomultam 5 perc után egyvalakire, hanem leültem a sarokban egy ital+cigivel. Akinek bejöttem, vagy nagyon egyedül volt, úgyis arrakeveredett két vodka után felém és ő volt a tutti.

2022. szept. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Eléggé gaz szerintem, gyökérség és nulla férfias tartás
2022. szept. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Á dehogy, tök menci.
2022. szept. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez brutál gáz. A fiút minősíti, meg azt a lányt aki összejön vele. Normális, rendes férfi nem csinál ilyet.
2022. szept. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is elég ciki, a csajok meg majd röhögnek rajtad egymás között
2022. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Igen, mert ez az üzeni, hogy bárki lehet, mindegy, hogy ki az.
2022. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Gáznak gáz ha mindegyikre erőltetetten nyomul rá, de az én baráti társaságomban volt olyan hogy az első lánnyal nem jött össze a másikkal meg már 3 éve együtt vannak és nem gondoljuk gáznak
2022. szept. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen szánalmas és arra utal hogy bárki jó lenne csak álljon szóba az illetővel valaki. Ezért utálom a lány barátaimat bemutatni ismerősöknek mert még nekem lesz cink hogy ki kell offolják őket. Persze nem azzal van a baj ha egymásra találnak és dúl a love hanem ha muszájból minden csajra rá akarnak nyomulni mert nyomorultak.
2022. szept. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Még komolytalan, éretlen, gyakorolja a csajozást. Önbizalmat gyűjt. Így később ha megtetszik neki egy lány, már tudni fogja, hogyan kell vele bánni, mert szerzett előtte tapasztalatot.
2022. szept. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!