Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg gimnázium első néhány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gimnázium első néhány évében szinte lehetetlen és nagyon nehéz egy fiúnak barátnőt találni?

Figyelt kérdés

A vele egykorú lányok 1-2 évvel idősebb fiút akarnak maguknál, a feljebb járó lányok szóba sem állnak náluk fiatalabb fiúkkal, az egyel alatta járó lányokkal meg nem is találkozik, de amúgy sem akarnának tőle bármit, meg el is kapkodják a szebb, okosabb, aranyosabb, ideálisabb lányokat, ezért az ilyen korú fiúknak nem is jut barátnő.


Szóval gyakorlatilag nem is marad lány, vagy ha marad is, akkor sem olyan, akivel egy fiú szívesen lenne együtt.


Jól gondolom? Mit lehet tenni azért, hogy mégis legyen?



2022. márc. 26. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Full f@szságokat írtál.

Ismerkedj a korodbeliekkel, a nőknek mindig is bejöttek a pár évvel idősebb faszik, de így is vannak egykorú párok, nem is kevés. Szóval hajrá, ne a kifogásokat keresd higy miért nem foglalkoznának veled.

2022. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Mi az hogy 'ideálisabb'? Remélem ezek alapján te valami fönyeremén' vagy, ha neked ideális lány kell barátnőnek
2022. márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Végzős vagyok és egyel alattam jár a barátom, szóval nem igaz, amit írtál. Maximum azoknak nincs csaja, akiknek nincs szerencséje.

19L

2022. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
szerinted egy 10/10 es fuck boy odamenne aki 9. Es egy átlagos 11. Es fiú mellé akkor ki kellene több csajnak? Na ugye
2022. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyu.. én nem voltam soha egy csajozógép, volt olyan, hogy 5 évig egy nő sem nézett felém, de 9.-10.-ben pont, hogy volt barátnőm. :D
2022. márc. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb azt gondolod jól, hogy balf*sz vagy. Nekem valamiért nem okoz problémát, hogy barátnőt találjak. Sőt, barántőm is majdnem egy évvel idősebb nálam, szóval te leginkább hülyeségeket beszélsz
2022. márc. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%

Nem csak gimnázium első éveiben, hanem el kell keserítselek, de egyetemen is... :D

Én azt vettem észre például, hogy egyszerűen NEM LÉTEZIK olyan huszonéves lány, akivel érdemes is ismerkedni, de nem is foglalt.


21F

2022. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Vannak ilyenek, általában ők a csendes lányok, vagy azok akik szakitottak nemrég. Majd egyetem vége felé nem lesznek olyanok akikkel érdemes ismerkedni és nem foglaltak.
2022. ápr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

#8


Sokan már szakítás előtt is bebiztosítják a következő hapsit.

Úgyhogy nem foglalt lány valóban nem létezik.

2022. ápr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
60%
ez nagyban függ attól, milyen a kisugárzásod, nekem például csomó barátnőm volt gimis koromban
2022. ápr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!