Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok/lányok! 17 éves fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/lányok! 17 éves fiú vagyok, és elég eredménytelen a csajozásba. Mik a csajozási/ismerkedési trendek 2022-ben?

Figyelt kérdés
Középmagas, vékony testalkatú vagyok. Nagyon szeretnék egy kapcsolatot, de úgy érzem, hogy ez kamaszkorban már nem fog teljesülni. Mivel lehet felhívni a 14-17 éves lányok figyelmét? Válaszokat előre is köszönöm! 17/f

2022. szept. 25. 00:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Trendek?!

A személyiséged, egyéniséged, műveltséged, neveltetésed határozza meg, hogy hogyan, mi módon ismerkedsz.

Először is úgy érdemes kezdeni egy lánnyal a beszélgetést, mint bárki más fiúval, lánnyal. Beszèlgetni a suliról, mindenfléről, s közben a kiszemelt lányról is sok mindent megtudsz. Pl azt is, hogy mint fiú vonzó vagy-e a számára, vagy csak egy az iskolatársak közül.


Semmikppen sem úgy, hogy in medias res, “szombaton ráérek, akarsz egy görbe estét, bulit, meg mindent?” mert akkor neked annyi.

2022. szept. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%

A legfontosabb a tisztelet. Ha valaki nem egy szexuális segédeszközként vagy jövőbeni ingyen bejárónőként + pszichológusként tekint rájuk, hanem értékes érzelmekkel és gondolatokkal rendelkező, önálló egyéniségekként, az felkelti a figyelmet, mert rohadt kevesen viszonyulnak így hozzájuk.


Ennek a megvalósításának az első lépése meg, hogy nem akárkinek beköphető, prosztó egysorosokkal próbálsz a közelükbe férkőzni, amiről a sok nullás kommunikációs készségű szerencsétlen még el is hiszi, hogy menő és divatos. Ezekről messziről süt az őszintétlenség és a kreativitás hiánya.


A lányok nem egy másik bolygóról jöttek szalaggyártásban. A legjobb úgy elkezdeni egy beszélgetést, mintha egy másik fiúval akarnál ismerkedni.

2022. szept. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Trendek...anyám, hova jutottunk.
2022. szept. 25. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%
Ez maga a pokol! :-D Én még idejében kiszálltam ebből az ismerkedésisből. Mikor már alaposan megtudtam az egészről mindent, kb hányingerem volt.
2022. szept. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindennek a kommunikáció és az önbizalom az alapja. Ha ez a kettő megvan neked, akkor csak az alkalmakat kell keresni, hogy beszélj egy lánnyal.
2022. szept. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Magabiztosság és udvariasság. Legyél biztos a dolgodban, ismerd a saját értékeidet, de ne legyél paraszt. Ne egy tárgyat, egy testet láss a másikban, hanem az embert.

Illetve, ha visszautasítanak, fogadd egyenes háttal. Ne legyél se simp, aki kellemetlen módon csak azért is tovább próbálkozik, de depresszióba se ess vagy magyarázd be magadnak, hogy mindennek vége, mert nincs, sok hal van a tengerben.

A külsődön is megpróbálhatsz dobni. Kezdj el valamit spórtolni, az a csajozást félretéve is jó dolog. Legyen ápolt a külsőd, vágass valami jó frizurát stb.

Feladni sose szabad.

18/l

2022. szept. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok értelmes és jó szándékú választ! A kommunikációval van a legnagyobb problémám, ezen sokat fogok csiszolni a jövőben.
2022. szept. 26. 00:19
 8/16 anonim ***** válasza:
18%

Leginkább inkább sehogy, ne foglalkozz jelenleg ezzel a barátnő témával.

Sok férfinak csak 25-30 felett lesz párkapcsolata, amikor már elért egy egzisztenciális szintet.


Én is így voltam 17 évesen, tudod most 26 leszek végzek az egyetemmel, bedolgozom magam és majd 30 év felett lesz az első párkapcsolatom, mert tudod egzisztencia nélkül nem kell az ember a nőknek.

2022. szept. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy az életkor, ha normális nőt akarsz akkor tiszteletet kell mutatnod és ne legyél hülye mint a segg. Ennyi, nincs titok, nincs csodaszer, csak az amit előbb írtam.
2022. szept. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az is a gond, hogy túl sok mindenkinél próbálkoztam és elterjedt a híre, hogy nőcsábász vagyok, pedig nem, csak szeretnék szerelemben élni.
2022. szept. 27. 00:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!