Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Meleg 17 eves fiunak gaz ha...

Meleg 17 eves fiunak gaz ha egy 30 eves fiuval ismerkedik komoly kapcsolat szempontjabol?

Figyelt kérdés
Meg nem volt ilyen idos pasim es ugy gondolom hogy ket par szam nem jelent semmit de akinek van tapasztalata annak meghallgatom a velemenyet. Par tanacsot velemenyet kernek.

2021. szept. 9. 13:43
1 2
 1/17 anonim válasza:
Nem gáz,legyél boldog az a lényeg
2021. szept. 9. 14:03
 2/17 anonim válasza:
Nem gáz. Viszont a "komoly kapcsolat" az sántít. A komoly kapcsolat ott kezdődik, hogy házasság és utána családalapítás. Magyarországi törvényekkel nem vagyok képben egy ideje már, lehet egyáltalán melegként ilyet véghez vinni?
2021. szept. 9. 14:08
 3/17 anonim válasza:

#2 mégis mióta feltétele a gyerek és a házasság egy komoly kapcsolatnak? A komoly kapcsolat attól komoly, hogy közösen tervezik az életüket, hosszú távon együtt szeretnének maradni. Se házasság se gyerek nem kötelező ehhez.


Én csak a korkülönbség miatt gondolom, hogy nem lesz olyan hosszú életű ez a kapcsolat, de ne legyen igazam. Sok boldogságot.

2021. szept. 9. 14:30
 4/17 anonim válasza:
30 évesen az ember ne 17 évesekkel keressen komoly kapcsolatot. pedofil irányba hajaz a dolog.
2021. szept. 9. 14:51
 5/17 anonim válasza:

#3: Volt olyan kapcsolatom, ami majdnem 10 évig tartott, rendes együttéléssel. Mégsem volt komoly, jól el voltunk de semmi több. Nem a kapcsolat (várható) időtartamától lesz komoly egy kapcsolat. Én inkább úgy fogalmaznék, hogy egy szakítás után ha nagymértékben változik meg a felek (és ha van, akkor a hozzájuk közel álló személyek) élet(vitel)e, akkor az komoly kapcsolat volt. Gyerek nélkül (aminek nem kell sajátnak lennie) pedig nagy mérték nem igazán tud ez megváltozni. Legalábbis nálam sosem történt.


Amúgy a korkülönbség az első pár hónapban szülhet problémát. Szóval ha csak amiatt nem illetek össze, akkor ez hamar kiderül. Nem érdemes amiatt elvetni egy kapcsolatot, mert "úgy sem működhet". Az majd ki fog derülni, és nem is kell rá sokat várni. Szóval ha csak ennyi a probléma, akkor hajrá. Nincs nagy veszíteni valótok. Ezekben a korokban már egyikőtök sem fog sokat változni. Más lenne, ha ez a 13 év körkülönbség egy 13 éves és egy 26 éves személy között állna fent.

2021. szept. 9. 14:55
 6/17 anonim válasza:

4-es. Egy kis pontosítás:

"A pedofília a serdülőkor előtti gyermekek iránti szexuális vonzalom..." "...a serdülőkor előtti életkort maximum 13 évben határozza meg..."

Amire te gondolsz, az a efebofília, az van 15-19 éves kor közötti esetben.

2021. szept. 9. 14:58
 7/17 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz. Sok sikert!
2021. szept. 9. 15:26
 8/17 anonim válasza:
Volt idősebb pasim nekem is
2021. szept. 9. 16:00
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Normális velem meg minden. Bejövünk egymásnak és majd meglátjuk hogy mi lesz. Nyilvan egy hetero kapcsolatban kicsit gaz lenne de mivel nem vagyok hetero es magyarorszagon lakok rajottem hogy alapbol se lesz normalis kapcsolatom. Es ha mar csaladot se alapithatok es nem is hazasodhatok akkor az a 13 ev nehogy mar baj legyen. En igy gondolom
2021. szept. 9. 16:51
 10/17 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz. Sok szerencsét.
2021. szept. 9. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!