Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 17 évesen nem volt barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 17 évesen nem volt barátnőm, mert nem járok sehova es soha nem próbálkoztam még akkor felesleges már elkezdeni csajozni?

Figyelt kérdés

Régen sokat bántottak amikor barátkozni akartam és inkább visszahúzodtam.


Sportolason én iskolán kívül ,sosem voltam sehol ami társasághoz kapcsolódik.


Azóta sem baratkoztam...lányokkal meg sosem beszéltem még.



Mikor próbáltam lányokkal lenni,mindig levegőnek néztek es elhajtottak.


Ma már "helyesebb" vagyok,de egy lány sem akar ismerkedni velem... mindig az osztalytarsaimhoz mennek.


Már felesleges lenne elkezdeni próbálkozni? Már úgyis elvesztette mindenki a szüzességet 15 évesen és már évek óta szexelnek én meg nem is csókolóztam...



17/f

Lassan 18


2016. okt. 23. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, ezzel ne foglalkozz, hogy más mikor vesztette el meg mit csinál évek óta, főleg mert ez nem így van. Csomó normális lány van akik rád várnak, majd idővel találsz egyet, annyi a dolgod, hogy vedd észre és ne úgy állj hozzá, hogy már nem lesz senkid. Igen lehet még várnod kell rá éveket, de ez együtt jár azzal, ahogy élsz, és hidd el ebben semmi baj nincs, csak ne szomorkodj és rágódj ezen és sokkal könnyebb lesz.
2016. okt. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose késő. Menj és cselekedj! Magától nem fognak a lányok az öledbe hullani.
2016. okt. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Bocsanat,meggondoltam magamat...


Felesleges volt a kérdés.


Nem fogok tenni érte semmit hogy legyen,mert régen sem sikerült.:(

2016. okt. 23. 11:26
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Bulik?
2016. okt. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
"régen sem sikerült" mondod ezt bakker 17 évesen. Neked még nincs olyan, hogy régen. Majd ha 30 leszel mondhatod, hogy régen 20 évesen, de még nem ott tartasz. Ha pedig tudod, hogy nem fogsz érte tenni semmit akkor pedig minek sajnáltatod magad. Éld úgy és olyan körülmények között az életed, ahogy neked kényelmes. Lehet még nincs is szükséged barátnőre, csak mások befolyásolnak. Csak azért mondom, mert a kérdésből ez jön le.
2016. okt. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem befolyásol senki,mert nem nézek TV-t és barátaim sincsenek.


Magamnak szeretnék barátnőd.


Bulizni sosem szoktam.

Nem is voltam még.

2016. okt. 23. 11:50
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Én is ugyanígy vagyok ezzel, csak nálam volt egy lány akibe bele is szerettem aztán elutasított.

Ez van, elszállt az agyam, de meg kell hagyjam hogy lány(ok) nélkül szebbek és kiszámíthatóbbak a napjaim. Lehet hülyén hangzik de egyáltalán nem hiányoznak és terveim szerint ezt a szokásomat megtartom. :D Ne feledd, nők nélkül is megszerezhető minden öröm az életben. ;)

18F

2016. okt. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Erre az elhatározásra jutottam en is 19 évesen, úgyhogy ha akarsz csajozni akkor kezdd el mert ok nem fognak csak ugy felszedni, nekem sincs mar kedvem elkezdeni barátnőt keresni mar ennyi idősen úgyis mindenki foglalt, teljesen megértelek.
2016. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. Kezd el buliba járni, vagy facebookon ismerősök utján ismerkedni ha másképp nem megy.
2016. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan dolog,aminek nincs titka,de 3 dolog segìthet.

Minimum 18 èves vagy

Van pènzed

Van hàzad

De ez sem életbiztosìtàs.

2018. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!