Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan és hol kéne fiúkkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hol kéne fiúkkal ismerkednem? Minden segítő szándékú válasznak örülnék.:)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves lány vagyok és nem hinném, hogy nagyon visszahúzódó lennék. Én úgy gondolom, hogy hamar megtalálom az emberekkel a közös hangot, vannak barátaim. Azonban kapcsolat még nem jött össze.

Volt 1-2 fiú, aki udvarolt de később kiderült, hogy nem illenénk össze. És ezek is kb. 1-1,5 éve voltak.

A problémám az, hogy nem tudom, hogy mégis hol kéne ismerkednem. Az a baj, hogy az iskolámban enyhén szólva nem létezik ilyen, hogy közösségi program. Közelebbről csak az osztálytársaimat és esetleg az évfolyamtársaimat ismerem. Persze van 1-2 végzős, akiket innen-onnan ismerek, de ennyiben ki is merült.

Nem vagyok nagy buliba járós, néha ha elmegyek, akkor is csak részeg srácok találnak be szánalmas dumával, szóval nekem ez sem jött be.

Sportolni járok, táncolok, de hát a csoportomban sincs fiú.:)

A baráti társaságok lányokból áll, ha együtt elmegyünk kirándulni vagy könyvtárba, egyéb rendezvényekre, akkor meg azért nem ismerkedek mert így társaságban nincs lehetőségem rá.


Valamint a legtöbb korombeli fiú leragadt a videójáték, "mennyit ittam a legutóbbi bulin és milyen keményet edzettem a kondiban" témánál. Lehet, hogy valakinek bejön, de sajnos én ezekről nem tudok társalogni hosszú órákon keresztül.


Fiúk, lányok ti hol ismerkedtetek meg?

Milyen tanácsot tudtok adni?

Előre is köszönöm!:)



2022. okt. 8. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Mindenképp érdemes iskolán kívül is eljárni különböző programokra, amik megfelelnek az érdeklődési körödnek, értékrendednek. A sport, könyvtár nagyon jó kiindulási pont. Azért ne járj buliba, hogy ismerkedj, ha nem jön be a hangulat, és a felhozatal fiúk terén.

Én a helyedben elkezdenék keresni olyan közösségeket, társaságokat, akik tevékenysége tetszik. Ha ilyen nincs, te is nyugodtan elkezdhetsz szervezni egyet. Egy hétvégi társasozásból vagy túrából simán lehet nagyobb összejövetel idővel, ahol egyre több új arc fog megjelenni, akiknek hasonló az érdeklődésük.

Ami még szerintem fontos, hogy ne akarj azért barátot, mert másoknak is van. Fiatal vagy, ha nem görcsölsz rá, is jönni fognak olyan fiúk, akikkel alakulhatnak dolgok.

Valamilyen szinten átérzem a helyzetedet, nagyon nem bírom a bulikat, és az iq hiányos cicababáktól a falnak megyek. Nálam is inkább a könyvtár játszik, mint egy fesztivál.

Még egy utolsó dolog, hogy ha nem bírod a fiúkat, akik állandóan a kondiról, piálásról beszélnek, akkor érdemesebb egy pár évvel idősebb srácot keresni, akinek már benőtt a feje lágya.

Remélem tudtam segíteni. Ha bármi kérdésed van, nyugodtan tedd fel privátban.

21/F

2022. okt. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Mozi, színház, kiállítás, múzeum, sportesemények, kocogás...
2022. okt. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha fővárosi vagy, akkor pl. van keddenként tök jó társasozós alkalom a Boardgamecafe-ban. Összeülnek idegenek egy asztal köré, elmondják nekik a szabályokat és játszanak. Közben lehet ismerkedni.
2022. okt. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!