Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félénk vagyok, és nem nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk vagyok, és nem nagyon merek odamenni és úgy kimondsni az érzéseimet. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Van egy korombeli lány, aki tetszik. Beszélgetünk ilyen könnyű témákról és van, hogy egyszer csak így ilyen rövid válaszokat as, hogy: ok, aham, értem stb... Ilyenkor megkérdezem, hogy zavarom-e, ilyenkor azt mondja, hogy dehogy. Nem tudom, hogy neki, hogy majdnem 2-3 naponta ráírok, hogy valamit beszélgetünk, leesik-e, hogy kedvelem erőst. A napokban annyira ki tudott készíteni ezzel a rövid válaszaival, hogy na...


Mivel tudok neki finom jeleket adni arra, hogy kedvelem, de ne tűnjön nyomulásnak? Mit jelezheti nála, hogy nem kedvel engem? Mert amúgy való életben is néha el szoktunk jól beszélgetni, de vannak olyan napjai, hogy rá sem lehet nézni.


Köszönöm a válaszokat!


F



2022. okt. 16. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
Az aham, oke, persze is egy valasz arra amire nem tud mit irni, de reagalni akar :D az hogy 10x megkerded zavarod-e na az idegesito. Ne nyomulj? Hat hivd el randizni, na az nem nyomulas, hanem egy nyilt dolog, ha szimpi vagy es tetszel neki ugyis elmegy, ha nem akkor megtudtad hogy kar az idodet pazarolni. Ha nem mered, kerdezd meg milyen fiuk az idealjai es ha a leiras hasonlit szerinted rád, legy poenosan cuki, kozold hogy neked olyanok mint ő.
2022. okt. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Például mi lenne, ha olyan kérdéseket tennél fel, amire nem lehet "aham, oke, persze" válaszokat adni? Az igen/nem (és ezek szinonimáival) megválaszolható kérdéseket eldöntendő kérdésnek hívják, mert csak eldöntened kell, hogy a kettő közül melyik választ adod rá.


Kifejtendő, vagy kiegészítendő kérdésnek hívják azokat, amikre igen/nem és "aham, oke, persze" helyett kénytelen vagy valamilyen saját válasszal előállni, mert elég hülyén nézne ki, hogy a válaszod egy ilyen kérdésre igen/nem "aham, oke, persze".


Ki, mit, mikor, hol, miért, hogyan? Lehetőleg olyan témáról próbálj kérdéseket feltenni neki, amik őt is érdeklik. Az sem árt, ha kapcsolódnak egymáshoz a kérdéseid, mert ha az egyik kérdéssel megtudtál valamit róla, akkor a következővel ezt az ismereted tovább mélyítheted, míg ha valami újabb totál más dologra kérdezel rá, akkor csak egymástól független és össze sem kapcsolódó dolgot tudsz meg.

Pl. Megkérdezed, hogy milyen zenét szeret, mi a kedvenc zenekara, hogyan szokta hallgatni őket, szokott-e koncertekre járni, van-e kedve veled elmenni, stb...

2022. nov. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!