Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 éves vagyok, és még sosem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok, és még sosem volt semmi "dolgom" fiúkkal, nem volt barátom, sem fiú, akinek tetszettem volna! Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Sosem történt még semmi köztem és egy fiú között, szinte minden barátnőmnek volt már barátja, de akinek nem, annak is volt már alakulója valakivel. A 95%uk már csókolózott is, sorra pattintják le a fiúkat, akik szerelmet vallanak nekik, nekem azonban soha egyetlen fiú sem mutatta még ki, hogy esetleg érdekelném. A külsőm átlagos, önbizalomhiányosan is azt mondom, hogy inkább szép vagyok, mint csúnya, 170 centi és 47 kiló, barna hajú, zöld szemű vagyok, viszont elég lapos a mellem, már gondoltam rá, hogy emiatt lehet, ezért nem érzem jól magam a testemben. Soha nem írt még egyetlen fiú sem, vagy kezdeményezett volna beszélgetést. Biztosan bennem is van hiba, mert borzasztó félénk vagyok, már akkor is, ha rámnéz egy jóképű fiú, vissza sem merek nézni. Ezen szeretnék változtatni, de nem tudom hogy kezdjem, minden lányt szebbnek látok magamnál, és emiatt teljesen befordulok, ha egy fiú van a társaságunkban. Pszichológusra is gondoltam már, de ahogy ismerem magam, egy felnőttel nem tudnék ilyenekről beszélni, hiába szakember.

2022. nov. 12. 13:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%
Istenem, nem rosszból, de nyugi már. Semmi bajod nem lesz attól, ha nem kezdesz ész nélkül éretlenül és azonnal fiúzni.
2022. nov. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%

figyeld én most nem olvastam végig a válaszokat mert sietnek kell, de te meg addig sürgősen nyomjál be legalább két pizzát meg öt palacsintát mert 160cm fölött már van akkora szél hogy a 47kg nem tart lent a földön

de most komolyan, ez így nem jó, valamit csinálnod kell...

2022. nov. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem tehetek a genetikámról. Eszek rendesen, talán kicsit túl sokat is, de nem szemét kaját tele zsírral, hanem normális, minőségi ételt. Apa családjában, mindenkinek ugyanilyen a genetikája, testalkata. Nem fogok mértéktelen zabálásba kezdeni, hogy meghízzak.
2022. nov. 16. 16:21
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi én 31 évesen férfi létemre egyszer voltam kapcsolatban, ami 3 hétig tartott, és csóknál, meg enyhe tapinál nem jutottam tovább. Te még csak 16 vagy, ráadásul tuti nem vagy egyedül. Próbálj nem kattogni ezen a dolgon mert nem segít csak hátrál. Próbáld a poharat inkább félig tele látni, bíztasd magad a pozitívabb dolgokkal, pl h van aki sokkal idősebb nulla tapasztalattal, meg ilyenek szóval még nincs veszve semmi nyugyi :) Amúgy az se ciki ha a lány kezdeményez, bár önbizalomhiányosan ez nem fog menni. Én is ezért tartok itt 31 évesen, de attól még nem adtam fel, próbálok dolgozni magamon. Jövőre elkezdem a terápiát, mert úgy érzem egyedül nem fog menni, vagy túl sok időbe telne mindent helyreállítani magamban.
2022. nov. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!