Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csendes, nem nagydumás,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendes, nem nagydumás, kedves, átlagos kinéztű 16 éves srácnak mit ajánlanátok hol ismerkedjen?

Figyelt kérdés

Az egyik kedves barátom szerint nem kellenek az ilyen srácok a csajoknak, meg hogy sehol se találna. Nem egy kezdeményező alkat. Azonban kedves. Ti mit tanácsolnátok? Amúgy rendes, becsületes, stb. Suli mellett pl melózik is.


Mit gondoltok? Ha válaszoltok kérlek írjátok meg hogy lányok vagytok vagy fiúk.


2022. máj. 5. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Ahová hasonló lányok járnak. Pl ifjúsági hittan.
2022. máj. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm full ugyanez, ő könyvtárban találta meg a szerelmét, akivel egy pár hónapja már együtt van.
2022. máj. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb fiú barátom pont ilyen és volt már egy pár barátnője. Neki neten megy a legjobban, de a mostani párjával pl. egy buszon találkozott.

17L

2022. máj. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Művészeti közösségek.
2022. máj. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Én is ilyen voltam még gimi elején, aztán elkezdtem otthon egyedül edzeni és idővel csupán azért mert külsőben fejlődtem, egyre több önbizalmam lett és egyre több barátom lett, illetve a lányok is elkezdtek vonzódni hozzám és végül 18 éves koromra lett is egy párkapcsolatom. Mindez csupán azért, mert én otthon elkezdtem edzeni. Soha nem jártam konditerembe.
2022. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Amúgy nektek csajok bejönne egy ilyen fiú?
2022. máj. 5. 15:52
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nehéz megállapítani, de ha értelmes, kedves, intelligens, akkor igen.
2022. máj. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ennyibòl nem lehet eldönteni
2022. máj. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se aggódjon. Nekem is ilyen volt az első pasim. A húgomé is most ilyen. Ő pl egy fórumon dumálva ismerte meg. NE aggódjon a jófiúkra mindig van igény. Mert a többi pasi egy ....
2022. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Régen én is félénk voltam, ma már bárkivel le tudok ülni beszélgetni.

Fejleszd a kommunikációs készséged, és ne stresszeld túl magad mikor idegen lányokkal beszélgetsz. Igazából teljesen mindegy hogy hol, de amúgy neten is kisérletezhetsz gond nélkül. Csak arra figyelj, hogy minél hamarabb találkozzatok és legyél határozott, de azért ne is túl nyomulós.

2022. máj. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!