Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Apakomplexusos lányok! Mekkora...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexusos lányok! Mekkora korkülönbség az elegendő?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok és milyen korú párt akartok? Volt már jóval idősebb férfival kapcsolat vagy csak szeretnétek? Apukátokkal milyen a viszony, és a család mit szólna hozzá, ha szülőkkel egyidős társatok lenne? Csak szex- vagy komolyabb kapcsolatot tartotok elképzelhetőnek? Ti is érettebbnek tartjátok magatokat a korosztályotoknál vagy kimondottan az vonzó, hogy más közegből és háttérrel érkeztek?

2022. nov. 17. 17:44
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
38%
Ez attól függ, hogy mennyire vastag a tárcád.
2022. nov. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
78%
Én olyat hallottam, hogy 14 éves lány együtt volt egy 37 évessel...
2022. nov. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
74%

Ez itt csak egy pedofil, írsz vmi kommentet aztán vissza írja, hogy “sexxxxy”. Egy normális felnőtt ember nem akar semmit egy tizen éves kislánytól.

Sztm az utcán próbálj felszedni ilyen lányokat, ott a nép biztos értékeli majd a pedofil fejed 1-2 pofonnal.

2022. nov. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon sivár élete lehet annak, aki azt gondolja, hogy egy tinilányt csak pénztárcával lehet megfogni 30 felett. Egy sikeres, ambíciózus férfiban olyan értékek és erő van, amiből sok nedves álom virágozhat ki. Pont a társadalmi nyomás az ami általában szabotálja azt hogy ezekből komoly kapcsolat legyen, akkor is, ha a felek nyitottak rá. Szerencsére van az a társadalmi és anyagi státusz ami felett pedig erre is lehet magasról tenni, de a házmesternyugger hozzáállás, amit általában a gyk-n is van, elég rossz.
2022. nov. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
75%

De tényleg nem értem, akik ezeket írják mint pl te is 4. miért nem a korosztályodban válogatsz akkor?

Ja mert ott nem tudod elhitetni vele ezeket az “értékeket” meg “erőt” mert simàn leszűrik rólad, hogy lúzer vagy.

A kislányokat könnyű bolondítani persze.

Nem véletlen nem kelletek ti a korotok belieknek.😂

2022. nov. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
53%

#5


Ha nem értesz valamit, akkor kérdezz, és ne feltételezz. Ezt nem tanította még meg senki? Volt velem egykorú, magas beosztású barátnőm 7 évig, akivel együtt is éltünk. Szóval ez nem jött be.

Fogadd el: az emberek eltérnek egymástól. Tök felesleges ítélkezni, keresd a saját boldogságod, és ne máséban vájkálj. Így talán még hozzád is többen fognak vonzódni.

2022. nov. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
53%
Eleg pedo.. Enis azoknal latom h tinikre nyomulnak akik nem kellenek komoly nonek
2022. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
60%

#7


ha már cimkézünk, akkor nem pedo, hanem efebofil

És szerintem nem valami széles spektrumon vannak tapasztalataid a témában.

2022. nov. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
62%
Én azért szeretem a tinilányokat, mert egyrészt megvédhetem őket, másrészt többek lehetnek általam. Mások kontrollálják őket, manipulálják őket, kihasználják, én épp ellenkezőleg. Jó érzés ezeket a lányokat segíteni.
2022. nov. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
24%

#9


Én azt mondanám, hogy az élet mindenféle területén segíteni, támogatni, lehetőségeket adni. Szexuálisan viszont keményen uralni és használni. Ez egy nagyon jó dinamika.

2022. nov. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!