Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakoriak az apakompl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakoriak az apakomplexusos, vagy igen nagy korkülönbséget kedvelő lányok?

Figyelt kérdés
Mi az, ami vonzó benne? Volt már ilyen kapcsolatban részetek, vagy csak álmodoztok róla? Mennyivel volt idősebb a pasi? Mennyire központi téma részetekről a szex? Van, aki nem a szex miatt vágyik egy idősebb pasira?
2020. okt. 20. 19:07
 1/9 A kérdező kommentje:
És hány évesek vagytok?
2020. okt. 20. 19:07
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem annyira gyakori, mint szeretnéd.
2020. okt. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Azt nem tudom mennyire gyakori és azt sem mi számít annak, de én néha furcsállom milyen idős emberek tetszenek. Legtöbbször ilyen 27-30asok, bár talán ez nem annyira vészes. Számomra a valamilyen szintű alárendeltség a szép benne, de ez a való életben nyilván egészségtelen dolog lenne. :)
2020. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
27-30 éves egy 12 éves apja sem lehetne.. nem hogy 14-8 éves lányoké... Tehát apa komplexus ha 20-25 évvel idősebb apád korabeli fickók tetszenek!
2020. okt. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
#3 semmi egészségtelen nem lenne benne. :D
2020. okt. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as, az alarendeltseg marha szexi szerintem, bar nekem meg sajnos nem volt benne reszem.😅
2020. nov. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
A huszon éveseknél elég gyakori hogy 30+ a párja
2020. nov. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Én 18 éves vagyok és 46 éves a párom

Sosem gondoltam volna régebben hogy ilyesmi hajlamom lesz, de az utóbbi idoben észre vettem hogy az idősebbek erdekelnek már csak szinte .

Imadom a párom , csodas vele minden , minden téren!

Kicsit aggaszt ha bele gondolok a jövőbe , hogy mégis majdnem 30 év van koztunk.

Mert komolyan közös eletet tervezünk, gyereket Is szeretnénk.

És az is aggaszt hogy hosszú tavon tényleg csak idősebbekkel fogok tudni kezdeni, ezáltal nem lesz normális eletem :/

Picit nagyon bele mentem, hát ez az én sztorim :D

2020. dec. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15 év korkülönbség van köztünk a ( most már) vőlegényemmel. Én 19, ő 34. Hogy mi a vonzó benne? Ugyan az, mint a többi pasiban, nincs különbség. Hogy központi tèma- e a szex? Ugyan annyiszor, és ugyan úgy ( talán még többször is és jobban) megkapom tőle azt amire vágyom. Én nem vágytam soha idősebb pasira, találkoztunk, szerelmesek lettünk és együtt folytattuk. Nem igazán érződik a párkapcsolatunkban a korkülönbség, nagyon jól megvagyunk.
2020. dec. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!