Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudhatom, ha én is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, ha én is bejövök neki?

Figyelt kérdés

17 éves srác végzős gimnazista srác vagyok, jelenleg mindenből 5,00, a sulival szemben levő pizzériában dolgozok és szabadidőmben edzőterembe járok. Nagyjából ez az amit az osztálytársaim tudnak rólam.


Van az osztályban egy lány, akinek már tavaly is nagyon megfogott az a sugárzó természetessége, nagyon kedves, kicsit csendesebb, és nagyon gyönyörűnek tartom.


Rólam sajnos az is elmondható hogy ismerkedés terén baromi sz4rul teljesítek, decemberben leszek 18 és még barátnőm sem volt, ennek oka főleg hogy nagyon nehezen beszélek lányokkal, vele is csak nagyon ritkán tudok bármiről de akkor is én megyek oda. (Általában sulis téma)


Tőlem szerintem kapott érzékelhető jeleket (nehezen, “akadozva” beszélek hozzá, néha észreveszi amikor óra közben nézem, több jelről nem nagyon tudok) viszont nem tudom hogy én bejönnék-e neki. Ahogy látom velem abszolút semleges (bár mosolyog mint mindenkire), más fiúkkal viszont többet szokott beszélgetni (osztályból páran évfolyamtársai voltak általánosban).


Sokszor próbálom rávenni magam hogy beszélgessünk valami témáról, de vagy nem sikerül meggyőzni magam, vagy mire ráveszem magam megjönnek a barátnői.


Alapból sem tartom magam egy nagy dumásnak, 9/10-ben volt is pár furcsaságom, osztályban sem vagyok beklikkesedve, csak pár barátom van, de ha a közelben van próbálok valami vicceset csinálni de általában nem veszi észre.


Januárban lesz a szülinapja és arra gondoltam meglepném egy csokival és egy pizzás airpods tokkal, viszont nem tudom hogy ez túlzás lenne-e ha úgy ajándékozom meg hogy különösebben nem is beszélget velem :(


2022. nov. 24. 23:26
1 2
 11/12 NTBS ***** válasza:
Tessék kezdeményezni. Mit veszíthetsz? Semmit. Ha idősebb leszel azt fogod bánni, amikor meg sem próbáltad.
2022. nov. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Elviszem en helyetted! 25f
2022. nov. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!