Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon gáz ha fiatalabbnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha fiatalabbnak nézek ki?

Figyelt kérdés

Van az osztályban egy lány aki nekem nagyon tetszik, bár nem sokat beszélünk de egyszer el szeretném hívni pl moziba. (Néha kapok ingyen jegyet a melóban) ő ilyen fogalmazzunk úgy cuki ruhákat hord (a mai pl olyan volt mint egy pizsama :D) és így alkatra/arca inkább tűnik 14-nek mintsem 18-nak.


Az van hogy velem is ez a helyzet, bár nem vagyok annyira alacsony (175) és izmos vagyok (edzőterembe járok), arcra kb 13/14-nek nézek ki, és kb bármit veszek fel mindig kisgyereknek tűnök. (Arcszőrzet is csak az alap kis halványabb bajusz)


Lányok szerintetek nagy turn off ez egy srácban? (Ahhoz képest hogy fiatalabbnak nézek ki már 3 éve dolgozok suli mellett)


2022. nov. 25. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlenül, ma lányok többsége kisgyerekes padlóval jár, akiben semmi férfias nincs
2022. nov. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. nov. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!