Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek melyik lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik lenne jobb? Mindjárt itt a téli szünet, és még nem beszéltem a lánnyal aki tetszik. Viszont szeretném magam össze szedni, hivjam el szilveszterezni, vagy mondjam meg neki hogy bejön, csak eddig nem mertem oda menni xd?

Figyelt kérdés

2022. dec. 15. 18:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Gondolom a meghívás túl gyors lenne, és az is hogy elmondom bejön. Az is baj hogy félénk vagyok és nem megy az ilyesmi könnyen, de talán rá bírom magam venni, aztán lesz ami lesz. Leginkább amiatt izgulok hogy vannak mások is körülöttem, és tök gáznak érzem:c meg milyen fura már hogy egy fiú aki félénk és nem beszél egy lánnyal se, oda megy egy fullos csajhoz egyik napról a másikra. Érződne is hogy béna vagyok és nem magabiztosságbol mentem oda.. remélem valaki tud tanácsot adni előre is köszönöm.
2022. dec. 15. 18:18
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha osztálytársról van szó, akkor pl suli után elkíséred (megkérdezed hogy mehettek e együtt). Ezután már rá lehet kérdezni a szilveszterre.
2022. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Szia! Szerintem elhívhatnád szilveszterezni. Ez egy nagyon jó alkalom az ismerkedésre! :D

De akkor viszont előtte, pl most hétvégén ráírhatnàl, pl hogy Szia van kedved beszégetni? És akkor elkezdenétek beszélgetni, és beszélgetés közben megkérdezhetnéd, hogy lenne e esetleg kedve szilveszterezni veled. Azért mondom hogy írásban, mert ott szerintem jobban ki tudod fejezni magad, bár nem tudom hány éves vagy. Élőben pedig (gondolom osztáytársak vagytok) nyugodtan menj oda hozzá és a barátnőihez, ülj oda, viccelődj, beszélgess.

Szilveszterre mindenképp hívd el! Ez nagyon jó ötlet! :D

Hajrá!

17/L

2022. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt semmiképp ne írd hogy van e kedve beszélgetni. Inkább csak dobj be témát, a suliba menj oda dumálni. Azt hogy bejön, ezt így ne közöld. Szilveszterre elhívni jó ötlet, de csak ha már beszélgettetek párszor. Meg lehet hogy vannak saját barátai és inkább velük lesz szilveszterkor, de egy próbát megér
2022. dec. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szilveszteres meghívás nen annyira jó ötlet. Az embereknek ilyenkor már rég meg szokott lennie a programja arra az estére, szóval szerintem nem érdemes, viszont máshova elhívhatod a szünetben.
2022. dec. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szilveszter messze van. Még sok minden történhet addig. Oda már úgy kéne mennetek hogy már ne csaphassák le a kezedről ott. Találj ki 3 programot, mutasd meg neki mind, és kérdezd meg melyikre lenne kedve elmenni veled.
2022. dec. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket srácok. Meg látom írt lány is, neki is köszi ^^
2022. dec. 16. 19:26
 8/8 anonim válasza:
24%
Szia ne legyelél nokedli, várd meg mig radirxd
2023. jan. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!