Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez mit jelent?? (lent a többi)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent?? (lent a többi)

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, suliból, ismerem, beszélgetünk (nem sokat), de nem vagyunk semmilyen viszonyban. Tegnap találkoztunk és úgy jött oda, hogy megölelt, pedig kétszer beszéltünk összesen. Ez mit jelent?? Nekem nagyon tetszik, ezt még nem tudja vagy legalábbis nem tudom, hogy gondolja -e!

2022. aug. 29. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Jó ismerősként üdvözölt. Legközelebb hívd meg egy fagyira.
2022. aug. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megölelt az szerintem már jót jelent. :) Kezdjetek el beszélgetni és hívd el valahova.
2022. aug. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2-essel vagyok. Beszélgessetek és próbáld elhívni valahova kettesben, aztán ha úgy adódik elmondhatod neki, hogy tetszik.
2022. aug. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak furcsa, májusban beszéltünk 5 percet kb, azóta köszönünk egymásnak, most meg köszönök ő is köszön, visszafordul és megölel!
2022. aug. 30. 00:37
 5/5 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Szimpatikus vagy neki.
2022. aug. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!