Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondja a srác, hogy már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja a srác, hogy már nem tud olyan nagyra tartani, mint rég?

Figyelt kérdés
Volt egy srác, aki verseket írt nekem és dalokat, nem jöttünk össze igazán... Aztán szakítottam a barátommal, és hát elég sok fiúval próbáltam összejönni... És észrevettem, hogy nem ír már verseket és hasonlót, pedig ugye most meg lenne az esélye... És annyit mondott, hogy nem akar megbántani, de amiket művelek, azok miatt már nem tud annak látni, aminek tartott? Ez elég rosszul esik, mit tehetnék?
2023. jan. 20. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk elgondolkodhatnál azon, hogy miért mondta ezt.
2023. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ignoráltad amikor dolgozott érted.

Aztán fűre-fára rámásztál.

Ő kerek perec megmondja, hogy undorító lettél, és nem vonzó ahogy viselkedsz.

És te tényleg nem érted mi a gond? :D

Mit tehetnél? Ne legyél ghostolós ribi. És akkor nem égnek ki tőled a normális srácok.

2023. jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem tudsz nagyon mit tenni. A múlt már megtörtént.:/
2023. jan. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
És az ilyen csajok miatt lesznek a pasik bunkók... Rájönnek, hogy a Rómeó típusú pasik nem jönnek be a csajoknak. És amint látjuk ez így is van. Kérdező én is d*gnálak, írj rám. Meg letöltök pár verset netről, ha ez vígasztal. De max fél percet szánok a letöltésre.
2023. jan. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Megérdemelted.Ő tepert érted, te ezt semmibe nézted, ő pedig tovább lépett.Vagy sérti az egódat, hogy csettintésre nem rohan azonnal hozzád ezek után?
2023. jan. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
5ösnek igaza van. Ekqrvultál, most már viseld a következményeit.
2023. jan. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!