Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ha szemezésnél egy...

Lányok ha szemezésnél egy srác tovább bírja tartani a szemkontaktust mint ti, mit árul el róla?

Figyelt kérdés
Abból kiderül hogy erősebb-e nálatok?

2015. ápr. 24. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nem erőpróba :D Mindenki máshogy van a szemezéssel, egy idő után már inkább ijesztő lesz.
2015. ápr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 tetro ***** válasza:
egy férfi aki sokáig tud mások szemébe nézni. erről lehetne akár szuperhős filmet is forgatni. Eyecatcher lehete a címe :D
2015. ápr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem eszelős o.O
2015. ápr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy kb. olyan lehet a tekintetem, mint ahogy egy szovjet tiszt néz a rangban alatta állóra az irodában az asztala mögül. Elég szívás.
2015. ápr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt, h dominans es es pontosan tudja, hogy ha lesuti a szemet akkor a no a dominansabb, ezert nem suti le:-)


Ez akkor vicces amikor a no sem suti le es akkor megallas nelkul bamuljak egymast minden egyes nap:-)


Amikro egy pasival szemezek pl: az irodaban es lesuti a szemet, egybol az erzesem, h oki, ebben semmi kihivas, ennel meg en is dominansabb vagyok:-)

2015. ápr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha nem süti le? :)
2015. ápr. 24. 16:21
 7/10 anonim ***** válasza:
#5: de jó neked. Nálam általában elkapják oldalra a tekintetüket = ennyi, öreg, ebből nem lesz semmi.
2015. ápr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
(Ja, utolsóhoz még kimaradt: hímnemű vagyok, és nőneműek kapják el a tekintetüket.)
2015. ápr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es azert nekem sem annyira jo, mert csak azert mert bamul egy pasi nem jelenti azt h szemezni akarok vele. A legtobbszor amikor egy srac kimutatja h tetszik es nekem nem tetszik, es csak latasbol ismerem (iroda csak mas a szakterulete) akkor szo szerint atnezek rajta.


Tehat jon felem en meg direkt a falat nezem ami baromi nehez mert erzem h nez:-)))A legutobbi ilyennel elrohogtem magam veletlenul mert tok kinos volt, szal azota inkabb koszonok neki de nem nezek ra tovabbra sem csak napi egyszer, mert nem tetszik:-)


Ha mondjuk setalok az utcan es egyedul vagyok es este van es harom rossz kulseju pasi koxeledik felem, akkor szurosan a szemukbe nezek ezzel "hozzam ne merj erni" nezessel mikozben belul kb.osszeesek a felelemtol mert bamulnak meg beszolnak:-))


Es akkor van az az erzes ami 5 evente egyszer jon, hogy az nez rad aki neked is tetszik....es nem nezek el mert tudatni akarom vele h van eselye nalam es szeretnem ha kozeledne felem. Ilyen helyzetben nehezemre esik a szemebe nezni mert zavarban vagyok, legszivesebben ilyenkor bebujnek az agy ala, de akkor nem jonne ra arra h szeretem, szoval muszaj a szemebe neznem es mosolyognom:-)


A legtobbszor ha radnez egy lany es lesuti a szemet akkor bejossz neki, de ha radnez es utana elnez akkor velhetoleg nem. Legalabbis en is ilyen vagyok mas lanyok nyilvan msshogy mukodnek:-)

2015. ápr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9:

Velem úgy istenigazából sajnos csak egyszer történt ez meg, nagyjából egy hónapja. Ő is nézett engem, én is néztem őt. Aztán ismétlődött a dolog. De sajnos a vonal vége felé leszállt a lány a buszról. És azóta sem tudom, hol találhatom meg, pedig igazán különleges, szép teremtés volt, hosszú vörös, hátul összefont hajjal...

2015. ápr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!