Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ghostoltam egy srácot nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ghostoltam egy srácot nem régen, de nagyon megbántam, és nagyon rosszul érzem magam ez miatt.Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még kapcsolatban voltam, amikor rámírt egy fiú, nagyon kedvesen, korrekten, csak beszélgetést kezdeményezve, én pedig nem tudván, hogy mi lehet, hova fajulhat, ghostoltam, csak láttamoztam.


Azóta szakítottam az akkori barátommal, és eltelt 2 hónap, és látom, és mástól tudom is, hogy a fiú aki rámírt, szingli még, és elgondolkodtam rajta, hogy nagyon nagy butaságot csináltam...lenne nála még vajon esélyem, ha elnézést kérek tőle, amiért ilyen bunkó voltam, és bepróbálkozzak nála?


2023. jan. 21. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van esze nincs esélyed, ellenkező esetben persze.
2023. jan. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 hungarikum_202 ***** válasza:
22%
Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. Egy próbát megérhet.
2023. jan. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Megpróbálhatsz beszélni vele, talán még a magyarázatot is elfogadja.
2023. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Nem válaszoltál neki, így sehogy.

Kedvesen is elutasíthattad volna...

2023. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Írd azt, hogy amikor elolvastad az üzenetet, nem volt alkalmas az időpont a válaszírásra, utána pedig nem jutott eszedbe. De én a fiú helyében nem igazán akarnék már tőled semmit.
2023. jan. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
5-ösnek lehet igaza. Viszont lehet hogy azóta már kiábrándult belőled, amiért nem válaszoltál.
2023. jan. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem ghostolás. Azt hívják így, amikor már alakulóban van egy kapcsolat, de az egyik fél szó nélkül eltűnik. Random rád író embereknek nem visszaírni nem ghostolás, legfeljebb nem túl udvarias.
2023. jan. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
#7 Nem. A ghostolás az, amikor leláttamozol valakit.
2023. jan. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

#8 Nem, az a láttamozás. A ghosting mindenhol ilyesmi definícióval szerepel, hogy "ending all communication and contact with another person". Itt el se kezdődött a kommunikáció.


[link]

2023. jan. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
11%
Hivd at mikor nincs otthon senki es kerd hogy nyaljon ki, valoszinu megbocsat.
2023. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!