Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ghostoltam egy srácot nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ghostoltam egy srácot nem régen, de nagyon megbántam, és nagyon rosszul érzem magam ez miatt.Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még kapcsolatban voltam, amikor rámírt egy fiú, nagyon kedvesen, korrekten, csak beszélgetést kezdeményezve, én pedig nem tudván, hogy mi lehet, hova fajulhat, ghostoltam, csak láttamoztam.


Azóta szakítottam az akkori barátommal, és eltelt 2 hónap, és látom, és mástól tudom is, hogy a fiú aki rámírt, szingli még, és elgondolkodtam rajta, hogy nagyon nagy butaságot csináltam...lenne nála még vajon esélyem, ha elnézést kérek tőle, amiért ilyen bunkó voltam, és bepróbálkozzak nála?


2023. jan. 21. 19:55
1 2
 11/11 anonim válasza:
18%

Nyomasd a kúrólájkokat a képeire, postjaira.

Ha van töke, és érdekled, rád fog írni.


Ha nem postol, akkor meg írj rá, hogy mizu, nem kell büszkeségből elbaszni az ilyesmit :)

2023. jan. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!