Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hiába jófej és kedves az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába jófej és kedves az ember ha a lányok inkább a bunkó "alfákat" választják?

Figyelt kérdés
Azok a srácok akik tisztelnék és emberként kezelnék a lányokat, szüzen fognak meghalni? Alfának, magyarul seggfejnek kell lenni ha barátnőt akar az ember?
2023. márc. 17. 12:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom sem alfa, sem seggfej. Mégis volt is párja meg van is. Szóval ez így nem igaz.

Inkább csak te veszed észre azokat a lányokat, akik erre buknak.

2023. márc. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Már megint?


Én tisztelem az embereket, a nőket, de nem azért, hogy becsajozzak. Egyedül vagyok? Nem.


Tucatszor ki lett tárgyalva: a bunkóknak nem azért van barátnőjük, mert bunkók, hanem annak ellenére.


Talán nem lehet, hogy nem is vagy igazából kedves? (a kérdésed ezt sugallja)

De ha kedves is vagy: egy nő számára akkor vagy vonzó, ha a nő nőnek érzi magát mellette. Ezen kellene dolgoznod.

2023. márc. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Ha hazug módon vagy kedves, ergo manipulációs eszköznek használod, az lejöhet a lányoknak. Meg mi ez, hogy "kedves"? Tegyük fel, egy csaj marhaságot csinál, akkor bizony oda kell pörkölni. Vannak érzelmeid? Ki tudod fejezni őket? Mert az, ha csak kedves vagy, nos.... Az semmi.
2023. márc. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

"Talán nem lehet, hogy nem is vagy igazából kedves?"


Nem, nem lehet.

2023. márc. 17. 14:02
 5/17 A kérdező kommentje:

"De ha kedves is vagy: egy nő számára akkor vagy vonzó, ha a nő nőnek érzi magát mellette."


Aha, tehát akkor érzi nőnek magát ha verik és kihasználják?

2023. márc. 17. 14:03
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"Aha, tehát akkor érzi nőnek magát ha verik és kihasználják?"

. Igen, az olyan ostoba emberek szerint, mint Te.

2023. márc. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az 5-ös válaszból miért érzem azt, hogy a kérdező egy troll?

Egyébként csak azért gondolod a fuckboy fiúkat sikeresebbnek, mert ők a feltűnőek és őket hamarabb észreveszed. Azonban egy normális kapcsolat közel sem erről szól.

2023. márc. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan elmossák a határokat az önbizalom és a bunkóság közt és ebből erednek ezek a kérdések is.
2023. márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
én jobban örülnék egy olyan párkapcsolatnak, ahol a férfi kedves és megértő, nem pedig alfa-hím(?) meg tahó.
2023. márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki alfa, még nem tahó. Béta férfinek hívjuk általában azt, aki behódol a lányoknak, alárendeli magát nekik és hasonlók. Az alfa ennek az ellentétje, de ez nem szinoníma pl. a bunkóra.
2023. márc. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!