Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Feminin, lányos beállítottságú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feminin, lányos beállítottságú fiúként lehet barátnőm?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, és eléggé lányos, feminin beállítottságú. Ezt belsőre értem, külsőre fiúsan öltözködöm, de nincsenek nagyon fiús tulajdonságaim. Engem sosem érdekeltek azok amik a fiúkat, nincsenek is haverjaim, és nem is szeretnék. Kiskoromban is a lányos dolgok vonzottak, most is, szeretem az aranyos cuki dolgokat, animéket, ami a fiúk szerint gáz, a zenei ízlésem is teljesen lányos. Nem vagyok hangos, férfias, keményvonalas férfi, lágy és kedves vagyok másokkal, sosem ártok senkinek, hatalmas az empátiám, és nagyon érzelmes és érzékeny vagyok. Meg lmbtq párti vagyok és feminista. Sokkal jobban kijövök a lányokkal, pedig teljesen hetero vagyok.

Igazából azt akartam kérdezni, hogy ez mennyire visszataszító egy lánynak? Van egyáltalán olyan akinek ez vonzó, vagy örökre lemondhatok a barátnőről?

Megváltozni nem szeretnék. (Remélem jó kategória)



2023. ápr. 7. 00:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%

Sajnos eléggé.

Kivéve, akik anyáskodó típusúak, s elviselik a férfi helyett kisfiút az életükben.

NŐJ FEL, azt javaslom.

2023. ápr. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Miért lennék kisfiú? Xd

Nincs szükségem anyáskodásra, nagyon félreérted

2023. ápr. 7. 01:37
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Biztosan van olyan, akinek ez jön be, ne aggódj.:)

Amúgy nem lehet, hogy meleg vagy?

2023. ápr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A feminimről először azt hittem, hogy lányosan öltözködsz ,de sztem a belső nem olyan nagy baj. Azon úgy sem nagyon tudsz változtatni.


Töltöttél már ki valaha személyiségtesztet? Érdekelne az eredmény. Vannak érzékeny ffik is, nem csak gondolkodók. Valószínűleg ezért jössz ki jobban lányokkal.

2023. ápr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig csak ilyesmi párjaim voltak. Több az ilyen srácokkal a közös téma, mert engem is ezek érdekelnek és tök jó ha egy srác nem leszarozza a kedvenc zeném, vagy animém, hanem ő is szereti. Raádásul nekem fontos, hogy tudjunk érzelgősen beszélgetni és az ilyen srácok kimutatják az érzéseiket. Ráadásul utálom az agressziót és én is femimista vagyok, úgyhogy az csam jó ha a párom is ilyen. Ettől még nem lesz gyerekes. Én jobban szeretem az ikyen férfiakat, mintsem azokat akik a sztereotíp férfiideálnak felelnek meg.
2023. ápr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#3 Nem, nem vagyok meleg, sosem vonzottak a fiúk, semmilyen téren sem. Én támogatom az ilyen embereket, ha én meleg lennék büszkén felvállalnám:)


#4 Köszönöm. Volt pár személyiségteszt, a személyiségem INFJ. De volt egy nő-férfi teszt, ott az jött ki, hogy 75-25 a női nemnek, ez azért meglepett. Női családban nőttem fel, ez lehet hozzájátszott ehhez.


#5 Köszönöm, nagyon aranyos vagy, ez nagyon jól esik. Tudom, hogy vannak ilyen lányok, csak kevesen.

2023. ápr. 8. 03:10
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Amerikában sorban fognak állni a kegyeidért
2023. ápr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Van kedved barátkozni?


Úgy gondolom tudnál tippeket adni hogyan legyen kedvesebb, empatikusabb másokkal. Animéről is lehet szó mert évek óta nézem.


A kérdésre válaszolva nem látok bökkenőt benne. Nekem is mindig a feminim fiúk jöttek be, így biztos van akinek szintúgy ( én nem vagyok szabad).

2023. ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#8 Köszönöm, ez jól esik és biztató:)

Ha lány vagy szívesen barátkoznék, barátaim sincsenek nagyon.

2023. ápr. 9. 21:56
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ez embertől függ, biztos lesz olyan, akinek hirtelen a semmiből TE tetszel meg. Nálam is az volt hogy a magas, sportos, erőt sugárzó fiúk jöttek be, a mostani párom pedig kb 5 centivel magasabb nálam, nincsenek szép izmai, még semmi, egyszerűen rendes volt amikor szükségem volt rá, és más abban a helyzetben nem állt mellém
2023. ápr. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!