Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én ilyen vagyok, de miért nem...

Én ilyen vagyok, de miért nem találok ilyen beállítottságú barátnőt magamnak?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és már 2 éve tart a párkapcsolatom. Mellette egyetemen most fogok végezni és utána stabil munkahelyem is van már. Eléggé komolyan is gondoljuk a párommal a dolgokat a jövőre nézve. 2-3 éven belül esküvőt is szeretnénk, És én mindig is ere vágytam, mármint arra, hogy "asszony" legyek. Szeretek főzni, sütni, takarítani, meg kreatívkodni és gyerekeket is szeretnék. Viszont az én korosztályomban ez annyira ritka. ÉS nem találok ilye lányokat, barátnőket sehol :( Mindig csak olyanokkal kezdek el barátkozni akik még bulizni akarnak(rám ez egyáltalán nem jellemző, sokkal jobban kedvelem a bálokat pl.: szüreti bál stb), folyton csak vásárolnának, vagy majd csak 30 éves kor után akarnak családot. Én nem bánom, hogy ilyen vagyok, mert engem ez tesz boldoggá, de olyan jó lenne sokszor egy olyan barátnő aki hasonlóan gondolkodik, mint én és meg tudnék vele beszélni mident. Ez tényleg ennyire ritka lenne manapság?
2018. jan. 13. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Falusiakkal barátkozz.Azok szinte mind (én még nem találkoztam olyannal aki nem) családcentrikusak.
2018. jan. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem csak ez a két véglet van, ráadásul azok a bálok amiken eddig voltam mindig a lealjasulásig piálásról szóltak meg kavarásról.

Az sem igaz, hogy a "modern lányok " folyton csak vásárolnának én ezt inkább a hagyományos lányoknál látom, bál is kb. rongyrázásról költekezésről szól.

2018. jan. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mondom azt, hogy ritka, csak nehéz megtalálni. Én is ilyen vagyok, ha gondolod, beszélgethetünk. :)
2018. jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, a korom lemaradt: 19
2018. jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aztán 40 évesen rájössz, h nem éltél. Csak mostál, főztél, takarítottál.

Sokan beleestek már ebbe a csapdába. 23f

2018. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nos, én is 20/l vagyok.

Komolyan gondolkodok a legtöbb dologról,

de el sem tudnám képzelni, h. pár éven belül megvalósítsam az általad írt dolgokat. Amit sokszor mondanak én is csak azt tudom ismételni: hogy nem éltem még úgy igazán, önállóan.

Nem a bulikra gondolok itt most, mert az nem vonzott soha.

De nem volt még barátom, nem talákoztam soha olyam fiúval, akinek hasonló az érdeklődesi köre és jól ellennénk.

Eddig otthon jártam iskolába, kb. ki sem tettem a lábam a városból ahol felnőttem. Most is itt lakok, de Pesten tanulok, most talátam meg igazán azt mi érdekel, most tudtam meghatározni, hogy mi az amit én szeretnék és nem azt amit mások mondanak, hogy tennem kellene.

Én is jövőre végzek az egyetemen, de szeretnék még elvégezni egy másik szakot is ami, jól kiegészíti a mostanit.

Illetve szeretnék utazni is felfedezni a világot kicsit, megismerni érdekes embereket, taláni valakit akivel összeillünk.

És ezekután az általád vázolt dolgok. :)

2018. jan. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!