Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol és hogyan ismerkedjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerkedjek lányokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csajozási problémával állok szemben. 16 éves vagyok és igazán vágyok már egy kapcsolatra (még nem volt soha sem barátnőm). Ez a dolog sehogy sem akar összejönni nekem, bármennyire is akarom és próbálkoznék.

Nem szeretem a bulikat, sem a nagy tömeggel való kontaktust ahol esetlegesen alkalmam lenne ismerkedni lányokkal. Milyen helyeken tudnék lányokkal találkozni? Ha leszólítanék az utcán egy szimpatikus csajt mit mondjak neki, hogy ne tűnjek tolakodónak, se furának vagy túlságosan randomnak?

Nem vagyok teljesen önbizalomhiányos, de bőven van bennem félelem is a téma kapcsán.

Ezekre a kérdésekre keresem a választ, remélem kapok.

Köszönöm! :)



2023. ápr. 8. 07:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, sokan vannak még ugyanebben a helyzetben, nem vagy egyedül. Ismerkedni bárol lehet. Saját közösségben, akár az utcán mész oda valakihez elkérni pl az instáját meg hasonlók.
2023. ápr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
"bármennyire is akarom és próbálkoznék" - Ez a gond, hogy egyből párkapcsolatot akarsz. Előbb ismerd meg azt a lányt, legyél önmagad és ne azon agyalj, hogyha elutasít, akkor nem tudsz vele összejönni, mert ez félelmet gerjeszt.
2023. ápr. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, sztem a kotta a következő :

Utcán odamész egy lányhoz aki tetszik, netán szembe menve ösdzenéztetek.

A legfontosabb, hogy ne jópofizz, ne poénkodj és ne akard kizökkenteni abból, ahova megy.

Max 2 percet legyék vele. Ezalatt elmondod, hogy szimpi, bejön, tetszik. De mindezt kedvesen és magabiztosan.

Ha te is tetszel neki, ad valami elérhetőséget. Ha nem, akkor azt is tudni fogod. Ha elküld a francba, semmi gond, elköszönsz és tipli. És másnap jöhet a következő.

Az első két három ilyen rohadt nehéz, de minél többen küldenek el, annál jobb, mert nem fogod cikinek érezni. Aztán lehet a 17. lesz, amelyiknek tetszel majd, vagy bejössz neki és ennyi.

Amelyik meg a p.csába küld el szó szerint, annak meg örülnöd kell. Miért, mert megtudtad milyen bunkó és ez kiderült 2 perc alatt, nem pár év után.

Szóval hidd el működik, én 30 évig ezt csináltam. 22 é-en kezdtem, most 52 vok.

2023. ápr. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
16f szintén, ismerős a szitu. próbálj meg beszélgetésbe elegyedni az emberekkel pl buszon, parkban stb. ne legyen egyből az a cél hogy hú most legyen ebből párkapcsolat hanem ismerkedjetek aztán majd alakul valami belőle
2023. ápr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 NTBS ***** válasza:
65%
Bárhol.
2023. ápr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Még nagyon fiatal vagy egy párkapcsolathoz, még elég lenne, ha csak barátkoznál a gondolattal. És ne az utcán szólítsál le lányt, mert arról semmit nem tudsz még, hanem legyenek hobbijaid, és ha a lány ugyanazt űzi, ami nagyon jó alap egy párkapcsolathoz, akkor ott az edzésen megismerheted őt. Vagy járjál könyvtárba, ha komolyabb lányt keresel.
2023. ápr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Hali, szerintem jobb is, hogy ilyen fiatalon még nem bonyolódtál kapcsolatba.

Sajnos én igen és azt tapasztaltam, hogy a korunkbeli lányok kiba.. éretlenek és a többségük buta is.

Hidd el, nem veszítettél semmit

2023. ápr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
14%
csa
2023. ápr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Haverkodj valami hobbi vagy sportolás kapcsán. Vagy ha gémer vagy, ott is ismerkedhetsz.
2023. máj. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!