Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek lányokkal ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek lányokkal ha neten nem írnak vissza és nem járok el sehova?

Figyelt kérdés
2022. júl. 15. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Ne "ismerkedj lányokkal"


Egy valaki legyen. Biztos van a közvetlen közeledben valaki, aki tetszik. Nem vagy vak.


Mivel ez tini párkapcsolatok kategória, olyan sulis korú lehetsz, tuti van a suliban is valaki, aki tetszhet. Most nincs tanítás, de léphetnél felé.


Olyan kiábrándító, neked kielégítő az, ha neten ismerkedsz össze valakivel? Valaki, akivel csak irogatsz? Mert eljárni nem jársz sehova...csak otthon possadsz :(

2022. júl. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"Biztos van a közvetlen közeledben valaki, aki tetszik. "


NINCS. senki nem tetszik a közvetlen közelemben.

2022. júl. 15. 21:53
 3/9 A kérdező kommentje:

"uti van a suliban is valaki, aki tetszhet."


ez se talált, de ha lenne is valaki aki tetszik a suliban akkor se szólnék hozzá mert alapszabály hogy suliban nem jövünk össze senkivel.

2022. júl. 15. 21:54
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
SZóval ha se neten sem élőben nem akarsz akkor nem lehet mást csinálni. Ennyi opció van. Keress barátokat, járj el társaságba. Ha ezeket nem akarod, nincs mit tenni
2022. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Lejjebb kell engedni az igényen
2022. júl. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
"Alapszabály, hogy suliban nem jövünk össze senkivel" nem értek ezzel egyet. Osztálytársal gáz összejönni de más osztályból lehet. A lényeg, hogy legyél határozott, bókolj nekik. Legjobban suliban lehet összejönni. Bulikban ne is próbálkozz mert abbol egy éjszakás kalandok sűlnek ki. Kezdj el edzeni mert az jól néz ki ha nem vagy sovány és nem is vagy kövér.(Tudom, hogy a kérdés az volt, hogy HOL lehet összeismerkedni de csak egy kis segítség)
2022. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Vagy változtatsz a szokásaidon, vagy egy ideig még nem lesz senkid.
2022. júl. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
Én mindig vissza írtam, ha valaki rám írt, mondjuk, ha valaki bunkón ír, annak nem írnék vissza, de szerintem úgy próbálkozhatsz,mondjuk legtöbbször elutasítottam az illetőt az is igaz, de szerintem sikerülne csak kifogni egy olyat, aki vissza is ír. Meg azt teljesen megértem, hogy nem szeretsz eljárni helyekre, én sem nagyon. Főleg buliba nem, de pl. ilyet, hogy szabadstrand, strand,állatkert,park ilyen helyekre esetleg elmehetnél. Mondjuk én is nagyon ritkán megyek, de ez egy jó ötlet. Ott azért nincs annyi ember egy helyen és még nagyon nagy zaj sincs. Vagy menjel sétálni, biciklizni hátha találkozól valakivel. A 6-os véleményét megtámogatóm, tudom nagyon nehéz rávenni magunkat az edzésre, de ez hasznos. Én nekem is kéne edzeni, de mindig hallogatom, majd ekkor, majd akkor. Már egyszer elkezdtem, de egy napig bírtam. De most Hétfőtöl rá akkarom venni magam, hogy akkor majd most. Meg figyelj az öltözködésre. Meg, ha van önbizalmad akkor ez a barátnő keresés szerintem jól fog működni. Ha, nincs akkor sem kell elkeseredni. Majd lesz valami.
2022. júl. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

"alapszabály hogy suliban nem jövünk össze senkivel"

Nincs ilyen szabály.

2022. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!