Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem szólt hozzám a lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szólt hozzám a lány?

Figyelt kérdés

Ezt a történetet most nem igazán értem. Számomra szürreális dolog történt. Megyek a Kelenföldi vasútállomásra az 1-es villamossal, majd a végállomás előtt kb. fél perccel ránézek az egyik széken ülő lányra. Azt látom, hogy ő is néz rám, elkezd mosolyogni, félrenéz, mintha zavarban lenne. Én is kicsit zavarban vagyok ennek hatására, aztán megint ránézek, de most én kapom el a tekintetem. Na, de végállomás van, le kell szállni. Oda akarok menni a lányhoz, beszélgetni vele, melyik vonatra száll fel, de elkezd futni. Havertól is alig köszönök el, én is futásnak eredek. Arra tekintettel, hogy elvileg az én vonatom is pár perc múlva érkezik vagy már itt is van, elkezdek gondolkodni, lehet, hogy ő is azzal megy haza, amivel én.

Ahogy futok bőrönddel együtt, megpillantom, ahogy egy másik vagány felé veszi az irányt. Gondolom, hogy a fene vigye el, de jó lett volna, ha továbbra is keresztezik egymást az útjaink. Mondom, nem baj, még van időm, 10 perccel később ér csak ide a vonatom, megpróbálom őt beérni. Ahogy a peronra felérek, látom, hogy a vonat már ott tanyázik, s indulásra kész miközben a lány rálép. Ott áll a nem tudom, kalauz vagy ki, és mondom neki, hogy elnézést, csak felszállok meg le. Megpillantva a lányt, hozzászólok, hogy: "Bocsi, én nem ezzel a vonattal megyek, csak tudhassam meg a neved!" Ő kimerülve nem szól egy szót se, majd csak annyit tesz, hogy furcsán a kezével int egy számomra "nem" jelentéssel bíró mozdulattal. Aztán mondom: "Nem? Hát akkor jó, szia :("

Szomorú voltam, mert ez a jelentsor annyira mesébe illő volt, hogy túl szép volt, hogy igaz legyen. Milyen történt ez már így összefutni? :D Mindenesetre, nekem tetszett. De a vége sajnos szomorú, viszont nem értem miért nem mondta el a nevét. Eléggé úgy vontam le a következtetést még a villamoson, hogy vonzónak talál. Az futott még át a fejemen, hogy netán azért nem szólt, mert nem tud? Nagyothalló lenne vagy ilyesmi?

Bármi is az igazság, ha véletlenül te vagy az, aki olvasod, vagy ismered ezt a személyt, akkor még most is megfelelő elmondani a neved. Örülnék, nagyra értékelném 😌



2023. ápr. 15. 01:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Nagyothalló.
2023. ápr. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elég valószínű, hogy ő is gyk-zik és pont olvassa ezt a kérdést :D


Ha gyakran jársz azzal a villamossal és ő is, akkor legközelebb ilyenkor talán lehet némi esélyed, de szerintem ez ennyi volt. Mindenesetre sok sikert! :D

2023. ápr. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem megijedt, hogy így utánamentél, nekem se a lovagiasság lenne az első gondolatom a mai világban sajnos.
2023. ápr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Az, hogy rád mosolygott nem jelent semmit. Lehet hülyén állt a hajad és azon nevetett.
2023. ápr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem rohadt kínos volt neki, hogy mindenki előtt ezt mondtad, plusz lehet egy szót sem tudott mondani, mert annyira ki volt fulladva.
2023. ápr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Nonameboi ***** válasza:
100%
megijedt eléggé ez látszik a sztoriból, de ha még találkoztok és egy kicsit lassabb vagy vele, akkor még lehet is valami :D
2023. ápr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Kínos volt hogy a tömeg előtt csináltad :D
2023. ápr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#4 A hajam biztos nem állt hülyén mert baseball sapka volt rajtam ;) de nagyjából értem mire gondolsz.


#2 Valószínűleg nem, de hátha :D Sajnos nem. Azzal a villamossal se járok sokat, de pénteken meg alapból nem szoktam már Pesten tartózkodni, ilyen későn meg végképp :/


#5,7 Egyébként nem voltak sokan a vonat azon részén, ahol ő ült, vagy nekem nem tűnt fel sok ember ^^ A kalauzon vagy kin kívül csak egy embert, ha láttam :D


#6 Sajnos nagy a város, de azért köszi a biztatást 😅

2023. ápr. 15. 17:35
 9/21 anonim ***** válasza:
48%
Ez elég rémisztő volt, mint valami megszállott.
2023. ápr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%

"túl szép volt, hogy igaz legyen"

Így van. Ennyi. Lapozzál.


"ránézek az egyik széken ülő lányra. Azt látom, hogy ő is néz rám, elkezd mosolyogni, félrenéz, mintha zavarban lenne."

Vagy mintha valami vicceset hallott volna épp a fülében levő fülhallgatóban, vagyis mintha tökre nem is téged nézett volna, csak úgy bámult ki a fejéből, és arra figyelt, amit hall. :)


"Eléggé úgy vontam le a következtetést még a villamoson, hogy vonzónak talál."

Rosszul vontad le a következtetést. Ha nem így lenne, megmondta volna legalább a keresztnevét (amivel amúgy nem mennél semmire se - de még ennyit sem árult el, sőt, azt intette, hogy "nem").


Férfi módra el kell tudni fogadni a visszautasítást, nem nyomulni tovább, ha egy nő nemet int!

2023. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!