Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez? Hogy ne féljek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Hogy ne féljek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik az évfolyamon, de rettegek vele beszélni mert régebben én voltam az osztály bohóca és félek hogy azt a keveset amit felépítettem is elbukom ha rosszul sül el és mindenki rajtam fog röhögni
2023. ápr. 27. 08:10
 1/2 anonim ***** válasza:
28%
Inkább kezdj egy új csajjal
2023. ápr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést egyszer már mintha szó szerint ugyanígy kiírtad volna, jól emlékszem? Attól, hogy az osztályban sokaknak megvan rólad a véleménye, még nem jelenti azt, hogy az évfolyam is rajtad röhög. Sőt, lehet ő nem is tud erről az egészről. És mi van ha mégis? Tudod, minden csoda 3 napig tart, utána úgyis mindenki elfelejti.
2023. ápr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!