Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 2-3 nap szünet... Féljek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2-3 nap szünet... Féljek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az utóbbi 1 hétben 2 barátunk (kapcsolatban vannak, szakítófélben állnak) problémái miatt össze-összeszólalkoztunk a barátommal... Ugyanis ő Barát1 véleményét, én Barát2 véleményét támogatom. Nyugodt ember a barátom, de most én is rátettem az idegeire egy lapáttal, és azt mondta, hogy szerinte mindkettőnknek szüksége lenne 2-3 nap pihire, mert ő szeretne megnyugodni egy kicsit, és nyilván átgondolni dolgokat.

Nem haragban váltunk el a szünet előtt, (ami 3 órája kezdődött el) hanem úgy, hogy szeret, és hiányozni fogok neki, de nem szeretne ígérgetni...

Én nagyon félek, hogy elveszíthetem ezalatt a 2-3 nap alatt... Szerintetek el fog hagyni? Nagyon szeretem, és máris nagyon hiányzik 🥺



#párkapcsolat #időkérés #pár nap szünet #félelem, hiány
2021. febr. 28. 16:21
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
#1 Nem, nem vagyok, szűz vagyok... Nem feküdtem még le senkivel, ugyanis nem tartok abban a korban. Ő is szűz. Tényleg csak sok rajta a stressz, és még én is felidegesítettem mellé, és ezért szeretne 2-3 nap szünetet.
2021. febr. 28. 16:23
 2/32 anonim ***** válasza:
65%
Nyugi. 2-3 napot tölt a szeretőjével, és visszatér hozzád. Nyugi, csak vicceltem.
2021. febr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
#3 Ez még viccnek is rossz... Figyelj, frissebb kapcsolat, mindkettőnknek a másik az első... És abban biztos vagyok, hogy nem csal meg.
2021. febr. 28. 16:26
 4/32 anonim ***** válasza:
87%
Mi a büdös francnak foglalkoztok mások szerelmi életével, még ha azok a barátaitok is? Ha ti is összekaptok, attól jobb lesz nekik? Ebből legalább megtanuljátok, hogy törődjetek a magatok dolgával, mert amint elkezdtek mások ügyein-bajain csámcsogni, azonnal a nyakatokba borul az ő sz4rjuk.
2021. febr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
#5 Az én hibám az egész... Ha nem kérdeztem volna még még egy kicsivel ezelőtt a barátaink közül a fiút, hogy mi a baj, mert látom hogy baj van, akkor nem mondta volna el a problémáikat... A lány meg a páromnak egész más szemszögből mesélt el mindent, és a barátom egyre idegesebb lett, és még én is felidegesítettem...
2021. febr. 28. 16:35
 6/32 anonim ***** válasza:
93%
#6 Azzal nincs gáz, hogy meghallgattad/meghallgattátok őket, még az se baj, ha állást foglaltok, de ha ennyire eltérnek a vélemények, jobban jártatok volna, ha abban a pillanatban ti visszaléptek ettől az egésztől, és nem akartok belebonyolódni az ő vitájukba.
2021. febr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
#7 Túl későn mondtuk azt, hogy ezzel mi már nem akarunk foglalkozni... Mert addigra már túl sokat tudtunk... És nem bírtunk leszállni a témáról... A szünetkérés előtti beszélgetés él azt mondtam, hogy én azonnal abba tudom hagyni a témát, ő azt mondta, hogy ő sajnos nem, mert túl felkapottak lettek, és hogy szerintem melyik a jobb... Az hogy nem tartunk szünetet, és egyre több vita, aztán majd elbúcsúzhatunk egymástól, vagy szünet, és akkor utána megszünnek a viták, de nem ígér semmit a kapcsolatunk jövőjéről...
2021. febr. 28. 16:51
 8/32 A kérdező kommentje:
Sírva hajtogattam neki, hogy "Azt hittem, hogy szeretsz" mert nagyon megijeszt, és nagyon félek hogy elveszíthetem... Erre vigasztalt, hogy egy szóval sem mondta, hogy nem szeret. Csak 2-3 napra lenne szüksége. Utána meg meglátjuk mi lesz
2021. febr. 28. 16:52
 9/32 anonim ***** válasza:
89%
Szakitani fogsz
2021. febr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Utolsó... Indok? 🥺🥺
2021. febr. 28. 17:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!