Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Na szval a barátommal 2...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na szval a barátommal 2 honapja vagyunk egyutt és hát 90kmre lakunk kb egymástol igy mindig csak 1 héten egyszer tudunk tudtunk találkozni de mivel most van ez a virus itthon kell lenni és lehet 2 hétig nemtudunk találkozni ne féljek?

Figyelt kérdés
félek szétmegy a kapcsolatunk mert vagy én vagy ő megfogja unni szerintetek de őt mondjuk nemigazán erdekli a járvány ne izguljak ezen h szétmehet a kapcsolat?
2020. márc. 21. 14:38
 1/8 anonim válasza:
Figyelj. Tudom, hogy ez ilyen ,,példaduma" de ez van. ha tényleg szeret nincs félnivalód. Emellett próbáld meg felhívni vagy írni neki minél többet, és ha van furcsa ,,jel" rajta, akkor beszélj vele. Remélem tudtam segíteni! Szép napot!
2020. márc. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi is így szoktunk találkozni. Ettől én is félek de nem tudunk mit tenni. Mondjuk nekem inkább csak baromira fog hiányozni és ja. Egyébként szerintem több lesz az mint két hét.
2020. márc. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hat mi fogunk majd talizni sztem xd
2020. márc. 21. 15:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Maradjatok otthon! Mit nem lehet ezen érteni?!
2020. márc. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2 het mulva csak lemegy nem?
2020. márc. 21. 16:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem!
2020. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd, nem lehet tudni hogy meddig fog tartani.

Van aki szerint lesz kijárási tilalom is. Van aki szerint nem. Ebből adódóan most párkapcsolatilag én is azzal számolok hogy lehet május végééig nem is fogom látni a barátomat.


De igazából amúgy mivel otthon kell maradni... így nektek sem éri meg szakítani. Marmint most érted kb mindegy hogy az ember úgy van otthon hogy szingli vagy ugy hogy kapcsolatban van de nem találkozhat a párjával. Ezért nem éri meg szakítani mert úgyse lehet most neki állni másokkal ismerkedni meg semmi.


Ha igazan szeretitek egymást akkor nem fogtok szakítani emiatt.



Kitartást, (átérzem milyen para ez a helyzet)

2020. márc. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eleve miattatok akik nem tartják be, hogy nem lehet menni egy ideig semerre van ennyire elterjedve.... XD jesus
2020. márc. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!