Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit mondanátok annak a lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanátok annak a lánynak, akit mindenki ribinek tart, közben csak az a baj, hogy nagyon bizonytalan?

Figyelt kérdés

Szóval nem "ribi", csak jól érzi magát srácokkal, a srácok félreértik, és azt hiszik, hogy húzza az agyukat, pedig csak egyszerűen fiús lány, aki szeret fiúsan viselkedni, fiúsan kikapcsolódni, fiúkkal lógni...


És mindenki ribinek tartja, ő meg mindig sír, hogy mindenki bántja.


2023. ápr. 27. 20:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
H ne törődjön mások véleményével, éljen a saját szabályai szerint azokkal akikkel akar! Legyen magabiztosabb és álljon ki az érdekei ért!
2023. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Boys don't cry, az egy jó zene, hallgasd meg, The Cure. 🎧🎶
2023. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Nonameboi ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a fiúk mindent viccnek vesznek (én csak tudom, az vagyok :D). Ha ezt elmondja a barátainak, akkor kinevetnék. #1 nem rossz ötlet, csak a többiek akkor is ribiznék szegényt, és nem lennénk elörébb. A fiúk komolyan veszik a dolgokat, ha érzik a komolyságát a dolgoknak. Üljenek le, és beszéljék meg a dolgokat rendesen.
2023. ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 NTBS ***** válasza:
89%
Legyen egyenes.
2023. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
2: Ha már Cure, akkor Play For Today
2023. ápr. 27. 21:31
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Ahhhh... Most meghallgattam. :D Nagyon durván kölykök voltak itt még, annyik lehettek, mint most te, kérdező. :D

Play For Today [Music video] - The Cure (HD/HQ)

https://www.youtube.com/watch?v=H0AQ94lbi2Y

2023. ápr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

De azért az (egyik) örök kedvenc...


The Cure - Pictures Of You

https://www.youtube.com/watch?v=UmFFTkjs-O0


Találtam alatta egy ütős kommentet is...

My beautiful mum was suffering from heavy depressions back in the eighties, and took her own life in 1989 at the age of 26, when I was only one year old. Today I was going through her old record collection and found a little paper inside The Cure’s Disintegration album sleeve. It was an old handwritten note by her with some drawings. Beautiful painted red and purple flowers, many little hearts with my name written a hundred times and the words: ‘there was nothing in the world that I ever wanted more than to feel you deep in my heart’. I immediately searched on Google and found out it are words to this song. I listened to it all morning. I got so close to my mother today because of this song. These words describe how she felt, how ill she was. How she struggled with being alive. But it also finally tells me how much I was wanted, and how much she wanted to stay with me and see me growing up. I am sure she listened to this song a thousand times. She is my hero and she is free now. This afternoon I visited her grave and brought her red and purple flowers. I also gave her back her Disintegration album wrapped up in plastic, close to her where it belongs. The note is in my closet forever. 7:27

2023. ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Szereted valamelyik fiút a társaságodból, kérdező?
2023. ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha azok a srácok nem védik meg őt egy ilyen helyzetben, akkor rossz haverokat választott.
2023. ápr. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%

Azt, hogy nincs férfi-nő barátság. Később se lesz jobb. Huszonévesen egyetemen, munkahelyen is a "haverok" csak simpek. Mind dugni akarnak. Csak te látod barátkozásnak a dolgot, ők a lehetőségre várnak.

Lehetsz fiús lány, tomboy, ftm transszexuális, akármi. Az ő szemükben nem haver vagy, hanem egy dugható nő.

Szerintem csak óvatosan. Egyszer lehet kicsit többet iszol majd egy haveri együtt lógás, buli alkalmával és kihasználják a helyzetet.

2023. ápr. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!