Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy fiúnak fürdőruhás képet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúnak fürdőruhás képet küldtem, és megváltozott eléggé, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig viszonylag normális üzeneteket írt, most már jön a szexuális töltetűekkel, elég durván. Mit tegyek?
2023. jún. 4. 10:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Ismered azt a mondást hogy aki ku*ának áll az ne csodálkozzon ha ba**ák?
2023. jún. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
83%

1. Beléülsz.

2. Nem ülsz belé.


Béla bácsi

65F

2023. jún. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Szívem, mit vársz? Elküldted a tested. Gondolom azt gondolja, hogy ha már ilyen képet küldesz, akkor készen vagy ilyen beszélgetésekre.
2023. jún. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
19%
küldd el nekem is, és akkor meg tudom mondani, hogy mit tegyél
2023. jún. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
46%
Istenem de primitív válaszokat kap szegény, férfi létemre tudom hogy egy nőnek nagyon fontos a pozitív visszajelzés, nyilván nem azzal a céllal küldte el a képes hogy nézd, ez mind a tiéd... -.- Most hogy ez kiderült hagyd a sráccot a fenébe, úgysem fog a témáról leszakadni
2023. jún. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
#5 Viszont egy átlagos srác is simán jelnek vehet egy ilyet.
2023. jún. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%
Tudtommal a strandon is bikinit viselnek az emberek normális esetben, ettől még nem lesz valaki r!b!. Tiltsd le, az ilyen srácok csak segédeszköznek tekintik a nőket.
2023. jún. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg, miért csinálja

Tetszeni akartál, túlzásba viszi, mondd meg hogy nem azért küldted mert ki vagy éhezve, neki meg fel akarod állítani

Egyébként ha egy kép hatására így megváltozott, valószínűleg tényleg érdemesebb lenne hagyni

2023. jún. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Hát ami azt illeti, lehet az én hibám mert a fenekem nagyon látszott rajta.
2023. jún. 4. 11:25
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem igazán számít, egy képről van szó, nem egy felhívásról b*szásra

Valakinek ez a kettő ugyanaz, hívd fel rá a figyelmét, hogy nem annak szántad, ha meg nem érti, fel is út, le is út

2023. jún. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!