Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen őszintén! Mi lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen őszintén! Mi lehet velem a baj? Miben kellene megváltoznom?

Figyelt kérdés

Szóval 16 (lassan 17) éves lány vagyok, és még sosem volt senkim, nem is nagyon kezdeményeztek, nem csókolóztam stb...


Nagyon sokan azt mondják, ez nem gáz, sőt, örüljek neki, mások meg sajnálkoznak, hogy ,,jajj szegény, persze, mert nincsenek normális fiúk manapság''...


De engem egyik sem segít ki, mivel miért örülnék, nagyon hiányzik, hogy legyen valakim, még ha nem is mutatom ki. De azt meg nem gondolom, hogy, ,,nincsenek normális fiúk'', ez milyen diszkrimináló baromság már, könnyű általánosítani meg másokat hibáztatni...


Igazából nem nagyon vagyok otthon az ilyen párkeresős témában, de gondolom ahhoz, hogy tanácsot tudjatok adni, megmondani mi lehet a gond, a belső és külső tulajdonságaim fontosak, mert a fiúk is ezek alapján választanak, nem?


Ha ezek nem lényegesek, akkor ugorjátok át a következő részeket.


Szóval a belsőm:


Jó tulajdonságok:

Intelligens vagyok, bár ez nem olyan nagy dolog. Nagyon érzékeny és empatikus vagyok, jó hallgatóság. Műveltnek meg kreatívnak szoktak tartani, plusz szerintem alapvetően kedves, meg barátságos vagyok. (Már akivel). Elég elmélkedős, ,,mélyérzésű'' vagyok. Amit mondani szoktak még, hogy ,,színes és meglepő egyéniség'' vagyok. (Jelentsen ez bármit is.)

Aztán, hogy ezekből mind mennyi az igaz és mennyi az amit csak én képzelek / csak úgy mondanak, az is jó kérdés...


Rossz tulajdonságok: eléggé félénk vagyok, olyan folyton elpirulós, idegenekkel dadogós fajta, (ennek ellenére nem vagyok extrém módon csendes, hallatom a hangomat ha kell, meg jól tudok beszélgetni csak félénk vagyok). Iszonyú szerencsétlen és béna tudok lenni, állandóan kínos szituációkban találom magamat, az ilyen helyzetekben pedig nem tudom megjáttszani, hogy nem érdekel, elvörösödöm, összevissza beszélek, benyögöm az első dolgot ami az eszembe jut, amitől minden csak még kínosabb lesz. Eléggé furcsa tudok lenni. Olyanokkal akik nagyon mások mint én / olyanokkal akik nem szimpatikusak nem tudok rendesen kommunikálni, nem tudom elrejteni az érzéseimet. Nagyon naiv tudok lenni, mindenkiben a jót látom, de nem ilyen ,,milyen pozitív és kedves vagyok'' szinten, hanem elég durván, abnormálisan. Nagyon makacs vagyok, ami szintén nem jó, illetve iszonyú szarkasztikus tudok lenni. Vannak furcsa szokásaim, nem teljesen mindennapi az ízlésem, ami elég rosszul jön ki sokszor.


Külsőm: hát nem tudom, nagyon nem vagyok olyan típus, aki elmehetne samponreklámba, tehát nem vagyok 170+ centi (éppenséggel csak 163), nincs fenékig érő szőke hajam, meg bomba alakom végtelen lábakkal... Azt szokták mondani, hogy nagyon nem átlagos értelemben véve szép arcom van, ami karakteres és aranyos. Tehát leginkább olyan vagyok, akinek érdekes arca van, nem tucat, de vagy nagyon megragad valakit, vagy nagyon nem. (Nem tudom ennél jobban leírni, ha valaki nagyon nem tudja elképzelni, privátban küldök képet). Vékony vagyok, kicsit talán túlságosan is, de azért nem csont és bőr, az alakom rendben van szerintem. Amúgy vöröses barna hajam van, kicsit túl nagy barna szemeim (ilyen álmatag játékbaba fejem lesz tőle :/ )... Semmi különös szerintem és mivel fogalmam sincs mi az ami fontos a fiúknak, nem nagyon tudok mit írni. A stílusom ilyen teljesen minimalista, elegánsabb mint ahogy a korombeliek öltözködnek, amit szeretek igazából, de ez csak én vagyok, ki tudja mondjuk a fiúk hogy vannak vele.


Szóval ennyi nagyjából, nem vagyok egy világrengető valaki, de azért ez még nem indokolja, hogy ne tetszek senkinek. Illetve csak az idősebbeknek jövök be, tehát az ilyen 20+ korosztály, nem tudom miért lehet ez, de olyanokkal elsőre meg nem szeretnék azért 17 évesen kavarni... Nincs bajom a korkülönbséggel, csak minden tapasztalat nélkül elsőre kicsit ijesztő.

Amúgy járok társaságba, nem vagyok antiszoc, csak nem szeretem az ilyen nagy bulikat, ezért inkább kisebb baráti körrel szoktunk csinálni dolgokat, de sok barátom / haverom / ismerősöm van, csak, nem egybe egy nagy társaságként, hanem külön külön... Nem tudom ez mennyire lehet baj.

Ja az elvárásaim pedig nincsenek az egekben, szeressen, tiszteljen, legyen valamilyen szinten hasonló hozzám, tehát legyen bennünk közös... Nincs igazából kikötésem, mert úgyis maga az ember tetszik meg, egybe úgy ahogy van, elmondhatom, hogy ,,legyen ugyanaz a hobbink és legyen magas és szőke hajú'', de ha egyszer valaki olyan jön, aki valami másért rajong, amihez tudok kapcsolódni, és akivel egymásra vagyunk ,,hangolódva'', de mondjuk barna haja van és nem 190, akkor az lesz az ideálom... Nem igazán értem ezt az ideál dolgot, de szerintem nincsenek nagy elvárásaim, csak, hogy passzoljunk egymáshoz, akármiben is nyilvánuljon ez meg.


Mi lehet a gond? Változtassak valamin? Min és hogyan?


Bocsánat a hibákért, elnézést, ha összeszedetlen, köszi a válaszokat, stb stb... :)



2018. okt. 29. 22:16
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
41%

Szia! Végig se olvastam. Én is 17 vagyok, de tényleg ebbe a világba örülj neki hogy nem volt senkid! Csak átvernek kihasználnak stb.. Én annyit tudok tanácsolni hogy ne legyél ilyen mint én, ne adj fel minden mást és ne őrülj bele abba hogy nincs senkid.. Engem se szeretett soha senki, se család.. Egyszerűen SENKI. És mással kellett volna foglalkoznom, nem beletörődni hogy nem szeret senki és feladni mindent... Magadon NE változtass, csak ne öltözködj úgy hogy kint legyen mindened, legyél az aki vagy. Ne a külsőd miatt szeressenek meg, mert olyat fogsz csalódni hogy az élettől is elmegy majd a kedved. Azért szeressenek meg, aki vagy. Nem ma nem holnap, de majd lesz valaki.

Egyébként azzal amit a végén mondtál (igen kicsit a végébe is olvastam:D) nagyon jó azt látni hogy nem minden szir-szar elvárásod van, hanem te is csak szeretni akarsz valakit. Ami nagyon jó és ritka, én máris tisztellek érte.

Gl

2018. okt. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
96%
Ne változtass semmin mert fölösleges és úgy már nem te lennél. Már az maga aranyos hogy ezeket így leírtad, képzelhető hogy akkor mennyire lehetsz aranyos élőben. Szerintem csak idő kérdése hogy valaki megtalál, ne keseredj el :D
2018. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
61%
1-es vagyok)) Így van 2-es... Szerintem is aranyos, és ritka normálisnak tűnik.
2018. okt. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
52%
Az nem kifejezés :p
2018. okt. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
65%
Pacsi.
2018. okt. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Óhh, nagyon köszönöm a válaszokat, ti vagytok az aranyosak! :P
2018. okt. 29. 22:58
 7/43 anonim ***** válasza:
19%
Én nem vagyok aranyos, engem ne dícsérj. Azt dicsérd aki megérdemli :)
2018. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Ehh, ugyan kérlek :D
2018. okt. 29. 23:01
 9/43 anonim ***** válasza:
25%
Figyelj, semmi értelme. Ha az is lennék, mit érek vele? A lányoknak már nem ez kell, csak a páwa barmok, és én feladtam.. Inkább megölöm magam mint hogy többet csalódjak.. Elegem van az egészből de komolyan...
2018. okt. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

9-es válaszolónak: Ismerős helyzet, viszont ne add fel ilyen könnyen, légy türelmes, ahogy a mondás is tartja "Türelem rózsát terem". Egy ideig én is azt hittem nincs értelme, de aztán jött valaki az életembe (még hozzá teljesen hirtelen), így megváltozott az egész dolog, szóval tényleg ne add fel, én szurkolok neked! :)


Kérdezőnek: Szerintem is aranyos lánynak tűnsz és tényleg ritka kevés ilyen lány van manapság. Én is azt tanácsolom, hogy ne változtass semmin, majd megtalál/megtalálsz valaki olyat, aki olyannak szeret amilyen vagy, hidd el. Ha gondolod privátban írhatsz, ha esetleg valami kérdésed adódik, vagy szimplán beszélgetni szeretnél, meghallgatlak, segítek, ha gondolod. Ha esetleg még se vagy vevő erre, akkor sok sikert és neked is csak, azt tudom mondani, hogy várj és majd megtörténik, aminek meg kell! :)

2018. okt. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!