Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hűséges, törődő kapcsolatra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűséges, törődő kapcsolatra vágyó visszafogott lányok! Megváltoztok, megfeleltek a rossz mai elvárásoknak, vagy mertek Önmagatok maradni? Hol lehetne megismerni "titeket"? Olvasd a többit lent

Figyelt kérdés

Ha másnak érzed magad mint a többség, olvasd végig!

Most is olvastam egy kérdést, amibe egy fiúka talált egy lányt, és az a baja hogy a lány szeretetre vágyik, és nem fekszik le a fiuval egyből, viszont a fiu meg ezt undorítónak találja.. Mit adnék egy ilyen lányért..!

A lányok azt hiszik a fiúknak nem lehetnek érzései (pedig nagyon is van még olyan akinek van)..

Ebbe a világba az az elvárás hogy legyen haspólód meg öltözz kihívóan és pózolj instára, viszont az olyan lányokat meg megvetik akik őszintén csak szeretetre vágynak, egy nagy ölelésre, oda bújni egy fiúhoz aki szereti őket... Hallom is rendszeresen hogy a lányok inkább megváltoznak, szerintem ez így nem jó.. Van még olyan lány aki mert önmaga lenni? Hol lehetne megismerni ilyen lányokat interneten? Egy visszafogott félénk hűséges lány szerintem sokkal többet ér mint valami insta sztár, és egyszerűen unom hogy folyton csak olyan kislányokba futok, akik folyton társkeresőn lógnak, lenézik az embert és flegma módon beszélnek, hűtlenek..

19 éves fiú vagyok, és szeretnék egy lányt, aki Sziveket küldözget, vágyik az Ölelésemre és törődésre, hozzám bújik ha baj van, meghallgathatom és szerethetem. Szerintem ez egyáltalán nem ciki, sőt, nem is vágyok másra az életbe csak erre (Tudom nyálasan hangzik de ez van!)

Próbálkozok ismerkedni, de a fiúk és lányok viselkedése miatt nem is csodálkozok hogy képtelenség ilyen lányt találni.. Lényeg a lényeg, van aki Önmaga mer lenni, és nem változik meg a trend stb miatt?


2020. febr. 10. 00:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%

Haver, ha van baráti köröd akik nem pozer szerencsétlenek akkor nem lehet nehéz rajtuk keresztül találni egy lányt, bőven vannak... Bár azért az ilyen dolgok hogy "haspólóba van" nem feltétlen kizáró oka annak hogy ő hűséges. Interenten meg ne várj sokat, gondolom te is félénk típus vagy ha mindenképpen interenten szeretnél ismerkedni ráadásul pont olyan lányokkal akik nehezen találnak párt, szóval valószínű az lenne belőle hogy szépen elbeszélgettek neten minden frankó találkozásnál meg egyikőtök se mer se kezdeményezni se témát felhozni se semmi.

UI: ezt nem kötekedésből írtam, le lehet pontozni ha akartok de nekem ez a véleményem, ez nem ellened van.

-írta egy 17 éves srác-

2020. febr. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
nana! Voltak már barátnőim. Ha érdekel egy lány akkor hidd el hiába vagyunk félénkek, ha úgy érezzük meg tudjuk csókolni egymást, nem ugy megy ahogy te hiszed. Barátaim pedig kiskorom óta nem voltak, nincs szükségem hátba szúrásra stb, csak egy lányra akire vigyázhatok és viszont szerethetem.. Tényleg, nekem csak ennyi kell a boldogsághoz, nem a leg drágább sz@.rok meg ezer követő instán :D
2020. febr. 10. 00:10
 3/33 anonim ***** válasza:
89%
Jajj már megint te... nem értem miért kérdezel, mert ha kapsz tanácsot úgyse fogadod meg. Te mindent jobban tudsz.
2020. febr. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
88%
1-es vagyok, ha valakinek nincsenek barátai akkor nyilván nehezebb lehet párt találni, nekem nem is kéne olyan barátnő aki annyira elvont hogy neki csak én kellek és needy, és nem akar pl társaságba járni meg semmi. NAGYON növelné az esélyeid az, ha társaságba járnál ahol személyesen alakíthatnál ki kapcsolatot nem pedig internetes chateléssel
2020. febr. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Én inkább netnél maradok, bulizás meg tömeg nem az én helyem.. Nehéz nehéz, tudok chatelni csak komolytalanok.. Igazából nem is látom értelmét élni egyedül ebbe a világba...
2020. febr. 10. 01:49
 6/33 anonim ***** válasza:
52%
Hagyjátok már ezt a visszafogott lányt keresek dumát,mintha azok valami földre szállt angyalok lennének.
2020. febr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
A mai magamutogató kislányokhoz képest ők azok is! :)
2020. febr. 10. 15:17
 8/33 anonim ***** válasza:
77%
Bizony, vannak ilyen lányok, akár hiszed akár nem. Élőben valóban egyszerűbb lenne, de ha te semmiképp nem akarod, akkor maradhatsz netes felületen is. Csak itt sokkal nehezebb, mert bárki bármit írhat ;)
2020. febr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Igen, nehéz pont ez a baj.. Nem bírom már a magányt, tudom hogy nem vagyok közel se tökéletes, csak azt nem tudom mivel érdemeltem ki hogy minden lány csak szórakozik velem, csak a flegma kislányokat találom meg..
2020. febr. 10. 17:54
 10/33 anonim ***** válasza:
Csak nem :)
2020. febr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!