Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem írt vissza Messengeren....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem írt vissza Messengeren. Lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés

Van egy lány, ismerjük egymást egyébként. Beszélgettem már vele párszor régebben. Az elmúlt egy évben viszont, kb ősz eleje óta nem beszéltem vele, tehát elhidegült. Nem voltam vele ismerkedős fázisban, a szituáció az volt, hogy exbarátnőm volt osztálytársa. Két hete rá írtam Messengeren..tudom béna a 'mi a helyzet, rég hallottam rólad' típusú indítás, de tényleg nem tudtam mást kitalálni. Lett volna pár témám, de nem tudtam bedobni, mert nem reagált semmit az üzire. Igazából nem tudom miért..lehet nincs túl az exén, lehet mert az én exemmel is valamennyire még jóban van, lehet egy ilyen semmitmondó szövegre nem akart reagálni, vagy pusztán később akart írni, aztán elfelejtette és aztán már nem akart....... Nem is akarom ezt elemezgetni.


A lényeg, hogy nagyon szeretnék vele beszélgetni, amúgy tényleg érdekel, hogy mi van vele. Kisvárosban lakunk, igazából nagyon gyakran látom utcán, arra gondoltam esetleg ott egyszer, ha olyan szitu esetleg beszélhetnék vele. Szerintetek? Mondjuk probléma, hogy általában mindig valamelyik barátnőjével van, és az nehezíti a dolgot. Ezen a vonalon szerintetek el lehet indulni?


A lényeg, hogy nagyon tetszik, külsőre is különleges szerintem, jó a stílusa, ízlése..és úgy összességében a kisugárzása. Valaki volt már hasonló helyzetben? Nem írtak vissza neki, aztán később mégis lett valami? Személyesen összefutunk, vagy esetleg még instán írhatok neki..nem tudom mi legyen..


Én már eldöntöttem, hogy akarok ennek egy esélyt adni. Nem akarom ennyivel feladni, legalább párszor akarok beszélgetni vele. Így a hagyd rá válaszokat légyszi mellőzzük,...



2023. júl. 1. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer egyedül van, akkor megpróbálhatod, hátha sikerül.
2023. júl. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld újra olyamivel,hogy

Szia Andi ( de csak akkor hívd így ha ez a neve ;) ) ! Igazán csinos voltál ma,amikor a Kossuth Lajos utcán setaltatok a barátnőddel. Mindig örülök,ha látlak. Arra gondoltam, hogy szívesen meghívnálak téged egy fagyira.Kivancsi vagyok mi van veled mostanság. Ráérsz valamikor a héten?

2023. júl. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

2-es vagyok.

Készülj pár érdekes témával,vagy ha szereti a könyveket egy könyvajánlóval,vagy mutasd meg neki a kedvenc zenéidet és figyelmességként vegyél neki egy új füllhagatót (1500ft),hogy ne kelljen a tiédet használni. Aztán már legyen a tarsolyodban egy következő randi ötlet. Mert a "majd beszélünk " nem biztos hogy jó,viszont ha van egy következő ajánlás látja hogy jól érezted magad vele, tényleg érdekel és szeretnél vele lenni

2023. júl. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig kiserdő haza és mindig időben . Ehhez ragaszkodj így neki is és a szüleinek is világos lesz hogy vigyázni fogsz rá és megbízhatnak benned.
2023. júl. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kísérd
2023. júl. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

“nagyon gyakran látom utcán, arra gondoltam esetleg ott egyszer, ha olyan szitu esetleg beszélhetnék vele. ”


Ez a beszéd!

2023. júl. 5. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!