Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha messengeren bókolok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha messengeren bókolok egy lánynak de nem ír vissza, nem is tílt le az mit jelent?

Figyelt kérdés
Erőteljes szép bókok
2018. jan. 3. 11:38
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jót röhögnek rajtad
2018. jan. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Biztos ? Hát, ha bókokkal nem, akkor mégis mivel lehet válaszra bírni őket ? Ha ennyire tudod ezt is tudnod kell.
2018. jan. 3. 11:48
 3/36 anonim ***** válasza:

Bókolni nem szabad. Legalább is az elején.

Humor. Ha vicceset írsz, biztos visszaír, vagy sértőt, de az nem a legjobb az ismerkedésre

2018. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Bár könnyebben válaszolnék, ha írnál néhány példát, hogy mit is írtál.
2018. jan. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Korábban már iroggattam neki, most megváltoztatta a profilképét, ahol az arcát elzakarta.. én erre ezt írtam : Nem baj, hogy eltakartad az arcodat ! Így legalább nem tudja ellopni a tekintetet, a gyönyörű szemeid elöl.
2018. jan. 3. 12:05
 6/36 anonim ***** válasza:

Ha a lány elég okos, tudja, minden bók hazugság. Ilyenkor mit is válaszolhatna?

Ha a lány nem elég okos a fentiekre, akkor pedig kap elég bókot, aminek bedől, a tied már nem hiányzik. (Lehet ez a TE szerencséd!)

2018. jan. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Hoppá!

Ez közben került fel.

"Így legalább nem tudja ellopni a tekintetet, a gyönyörű szemeid elöl."

Ki nem tudja ellopni?

Ha az arcát takarja el, a szemei látszanak, akkor tekintete is.

A leányzó vár annak bókjára, aki jobban fogalmaz és amit ír, értelmes.

2018. jan. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de én egyáltalán nem vennélek komolyan, ha ilyeneket írnál nekem. Egyszer már átestem ezen. Többet nem.
2018. jan. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Huh. Szóval értelmezési bajok vannak.. Szóval a lány eltakarta az arcát, mert korábban azt mondtam neki az arca a legszebb! Szóval Így hogy az arcát már nem látni csak a szemei vannak meg, így az arca nem tudja ellopni a tekintetet.. Nem érthető ?
2018. jan. 3. 12:23
 10/36 A kérdező kommentje:
Pontosítok a száját bókoltam.. A szemei az arc része.. csak hogy érthető legyen..
2018. jan. 3. 12:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!