Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gondolom emlékszetek, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolom emlékszetek, hogy kiírtam egy kérdést egy volt óvodatársamról, aki nagyon tetszett. Na, tegnap bejelöltem, de még nem írt vissza Messengeren. Van rá esély hogy nem látta, vagy csak szimplán nem akar velem foglalkozni?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 18. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Rizikó mindig van mindenben. Te megtetted a lépést felé, amúgy meg lehet, hogy nem emlékszik rád, hacsak nem akkora haverok voltatok már akkor, vagy mit tudom én, mit írtál neki? Meg hány éves vagy?
2020. ápr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt írtam neki, hogy Hali, emlékszel rám?
2020. ápr. 18. 20:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem eröltetted meg magad.
2020. ápr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor írjak még valamit?
2020. ápr. 18. 20:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerinem ne írj többet, eleget tettél, ha sokkal többet írsz például számomra már eléggé tolakodóvá válnál.
2020. ápr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki így írna rám, én sem válaszolnék.

Max. megkérdeném: "Miért, kéne?"

2020. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, ezért nem akarok írni még.De akkor szerintetek látta, vagy nem?Kb.

9 éve volt.

2020. ápr. 18. 20:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ártana
2020. ápr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!