Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha úgy telik el a fiatalkorom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy telik el a fiatalkorom hogy játszok a 4 fal között akkor nem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

2023. júl. 2. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ismerkedni online térben is, de az is elképzelhető, hogy egyszer kilépsz a négy fal közül.
2023. júl. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
online már próbálkoztam, nem jött be
2023. júl. 2. 21:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig volt, főként suliból, netről, és eléggé otthonülő voltam.
2023. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és hova lépjek ki? (sulin kívül) ha nem lenne suli, idén még nem hagytam volna el a lakást
2023. júl. 2. 21:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Legszívesebben én is otthon vagyok és nézek valamit/játszok, holnap mégis randim lesz. Én online ismerkedtem, mivel 1x próbálkoztam élőben de szegény ember megijedt. És mindenki egyből arra gondol hogy zaklatni fogod, pénzt kérsz, valami szívességet vagy papolni fogsz.


Ha elég érdekes vagy akkor képes leszel online is találni valakit.


Offline módot én nem tudok. Edzőterem, könyvtár, bolt, ezeket kerüld mert benne van a nevükben az emberek miért mennek. Régebben voltak könyvklubbok, meg idk milyen közösségek de ma nem igazán tudnék hasonlót mondani.

2023. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Ha elég érdekes vagy akkor képes leszel online is találni valakit.


"

és ha nem?

2023. júl. 2. 22:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz, ha nem mozdulsz ki. Ha online ismerkedsz, randira akkor is el kell menni.
2023. júl. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, ha nem akkor próbálsz annak tűnni, önmagad adod amíg valaki megkedvel vagy ráhagyod. De ha nem gondolod magad érdekesnek akkor mindegy hogy online vagy offline vagy, hisz mindkettő helyzetben te te vagy. De biztos van ami érdekel, mármint a játékokon kívül. De lehet a másikat érdekelné, és akkor abból csinálsz témákat. Attól függ mikkel szoktál játszani.


Sokszor én is unalmasnak gondoltam magam, de igazából vannak dolgok amik érdekelnek. Szóval ha akarok akkor tudok sok dologról beszélni. Nem is kell a jelenről beszélni, az 5 évvel ezelőtt történt sztorit is el lehet mesélni.

2023. júl. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nemtudom
2023. júl. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!