Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! összejönnétek olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! összejönnétek olyan sráccal aki annyira szociális fóbiás hogy nem mer kimenni az utcára?

Figyelt kérdés

2023. júl. 8. 20:26
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
természetesen a lány felé nyitott lenne, ha ő is az
2023. júl. 8. 20:28
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
Nem érdekel, egy olyan szerencsecsomaggal akivel egy normális randira se mehetek el egy étterembe, strandra vagy koncertre mert fél kimenni az utcára az biztos hogy nem fog kelleni, nálam ez hatalmas red flag. Egy pasiban pont a nyitottságot szeretem és a kalandokat nem azt hogy üljünk egy szobában mint 2 hadirokkant.
2023. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem, ugyanis szeretnék időnként kimozdulni a 4 fal közül, elmenni helyekre, kipróbálni és megnézni dolgokat, egyszóval élni.
2023. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
egy sima nem is elég lett volna ahelyett hogy sértegetsz
2023. júl. 8. 20:35
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Alapjában véve megértő vagyok, viszont akkor sem. Nekem is vannak nehézségeim szociális területen, nem tudok elintézni pl egy reklamációt. Ezért ez a páromra maradna... képesnek kell lennie arra, hogy segítsen engem.
2023. júl. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

8

ja, te meg csak hátradőlsz és élősködsz a csávón

2023. júl. 8. 20:43
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
8 vagyok. És nem szóltam be egyszer sem, de te támadsz, hogy élősködök. Én normálisan mondtam el, hogy miért nem, ráadásul én is ugyanezzel a betegséggel küzdök. Nem értem miért kötöttél belém. Élősködésről szó sincs, eltartom magam, dolgozom. Annyit mondtam, hogy nekem is vannak nehézségeim, abban kell segítség. Ezt te biztosan tudod, hogy milyen
2023. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%
Mert akkor ha összejönnék , két beteg hogy oldja meg?? Egyszer már összejöttem, az egész kapcsolat nyomorult volt, sokkal betegebbnek éreztem magam mert lehúzott engem mentálisan. Illetve neki elkerülő személyiségzavara is volt, amiatt szakítottam végül. Nem kaptam tőle semmit, csak adtam mindig.
2023. júl. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

Inkább gondolkodj el azon, hogyan legyél ennek ellenére jó partner, hogy mit tudsz adni egy lánynak.

Én folyamatosan adok a páromnak. Figyelmesség, szeretet, intimitás.

2023. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
szociális fóbiás és szociális fóbiás között is van különbség, én pl nem húznám le mentálisan akit szeretek
2023. júl. 8. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!