Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hetero srácként a legnehezebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero srácként a legnehezebb barátnőt találni?

Figyelt kérdés
szívesebben lennék leszbi lány, halál komolyan.... még úgy is ezerszer könnyebb lenne becsajozni

2023. júl. 15. 19:57
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Valamit rosszul csinálsz..vagy nem a sajat “sulycsoportodban” keresel nőt.A legtöbb férfi a kevésbé szép lányokat szinte észre sem veszi,pedig sokkal többet érnek mint az 50 kilos szőke nagy mellű mű csajok…
2023. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
nem vagyok ronda, átlagos vagyok. mégse érdeklem az átlagos lányokat, mert azoknak is a lapátállú chadek kellenek, olyan nővel meg nem fogok összejönni aki nem tetszik
2023. júl. 15. 22:13
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
#6 És szerinted egy leszbikus lány hogy ismerkedik, ha nem tudja, hogy a másik lány kihez vonzódik? Sehogy...
2023. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Ma már semmi sem lehetetlen. Én drukkolok neked, hogy minél hamarabb lány lehess!
2023. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meleg srácként nehezebb lehet barátnőt találni.


De egyébként ja, nem egyszerű. Ha nem vagy benne a top 10%ban, akkor a lányok többsége teljesen átnéz rajtad.

2023. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

"#6 És szerinted egy leszbikus lány hogy ismerkedik, ha nem tudja, hogy a másik lány kihez vonzódik?"


például neten. kiír ide egy kérdést hogy "leszbi lányok, lenne kedvetek ismerkedni? 18/L" és írni is fog neki legalább egy ember

2023. júl. 15. 22:16
 17/42 anonim ***** válasza:
22%
kérdező mindig is nőnek érezted magad?
2023. júl. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
szívesen lennék lány, velük mindenki kedves, előreengedik őket az ajtóban, stb... a női orgazmus is biztos sokkal jobb mint a férfi, nem véletlen nyögnek úgy mintha kötelező lenne... meg szívesen hordanék miniszoknyákat, tangákat, stb
2023. júl. 16. 15:35
 19/42 A kérdező kommentje:
az utóbbit férfiként is megtehetném csak ugye akkor b-zinak néznének
2023. júl. 16. 15:36
 20/42 anonim ***** válasza:
78%

és ha buz1nak néznek az neked miért baj?


Szerintem nem éri meg csak azért átmenni egy bonyolult és drága orvosi és pszichiátriai folyamaton, mert sikertelen vagy a randizásban.


ja meg, ez a kis dolog is van: [link]

2023. júl. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!