Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szerezhetnék olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetnék olyan barátnőt akinek nincsenek barátai, szociális fóbiás, egész nap animézik és játszik és nem nagyon szeret kimozdulni?

Figyelt kérdés

2023. júl. 20. 01:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
58%
sehol
2023. júl. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
68%

tiktok

biztos lesz legalább egy önsajnáltató "mindenki elhagy, és senki se szeret, és annyira depis vagyok, ha nem adtok 500 likeot megölöm magamat" videó

na ezek azok a lányok

hogy animés is legyen, az már kicsit nehezebb

2023. júl. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

"Azt mondom, hogy erőltesd meg magad és real life-ba csináld, ott is több esély van pl egy könyvtárban.


"


könyvtárban már próbáltam de azt tapasztaltam hogy oda nem ismerkedni mennek az emberek. úgy tettek mintha ott se lennék, vagy látványosan kerültek

2023. júl. 20. 12:08
 14/31 A kérdező kommentje:
a tiktokról meg inkább ne is beszéljünk, vicckategória
2023. júl. 20. 12:09
 15/31 anonim válasza:
53%
Magyarchan
2023. júl. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 Thunderfairy ***** válasza:
52%
Sehogy. Az ilyen kerüli az embereket.
2023. júl. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
95%

Nem piszkálásból, de arra nem gondoltál, hogy ha nincsenek barátai, szociális fóliás, akkor veled sem akar beszélni, hanem inkább menne vissza animézni? Na meg ha nem szeret kimozdulni, egész nap otthon döglődik, akkor hogyan ismernéd meg? Random házak ablakában felmászol, hogy megnézd nincs-e egy introveltált lány az egyik szobában vagy mégis hogy képzelted el ezt? 😅😂🤣



!!WAKE UP TO REALITY, BOY!!

2023. júl. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
hallottál már az internetről? hasznos találmány
2023. júl. 21. 17:04
 19/31 A kérdező kommentje:
egyébként meg nem mindenkivel lenne távolságtartó. de neked felesleges lenne elmagyaráznom, a 2 agysejteddel nem sok mindent fognál fel belőle
2023. júl. 21. 17:05
 20/31 anonim ***** válasza:
72%
Itt vagyok. Minden illik rám a leírásból (az animézést kivéve). Viszont én pont nem ugyanilyen férfit szeretnék magam mellé, mert szerintem két ilyen ember nem tud együtt boldogulni. Én is azt javaslom, hogy a neten célszerű ilyen lányokat keresni, akár társkeresőn, akár anime, játék fórumokon.
2023. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!